Попадалочка• 21 января в 22:44
Восени вернулася сюди з дитиною
Як я жалію просто не передати словами...
Я щось просто з собою зроблю через цей пиздець.
Дитина залишиться з батьком він тоді зможе виїхати
Панна Кота• 21 января в 23:02
Ответ дляПопадалочка
Я ж написала. Другий раз туди їхати велика проблема
А случилось у Вас что?
Чтооооооооооо?• 21 января в 23:03
Ответ дляБарабасиха
Есть страны, которым все равно. Но там без выплат
Ну то автору все ж Німеччина краще. Чому ні?
Чучело-Мяучело• 21 января в 23:03
Ответ дляПопадалочка
Проблема ще й яка. Лагер вже не прийме. Куди їхати?
Бляха, ви на приколі? Без образ, нічого особистого. До чого вже той табір? В табір їдуть вперше. А ви прям зараз пишете лист в міграційну, де були зареєстровані, в довільній формі з чатом жпт, ситуація термінова, значно погіршилась і загострилась (всі про це знають), не можу наражати дитину на небезпеку, мушу повернутись, дайте, будь ласка, дозвіл. Все! Вони відповідають за пару днів. І плюс самі інформують табір, щоб ті вас прийняли. Їдете в табір вже з дозволом і жодного питання. Реєструєтесь максимально швидко по приїзду і так само набагато швидше отримаєте нарахування. Все. В чому проблема? Вже чотири роки така процедура, люди вже встигли четверту зиму так тут зимувати, а на тепло закривати і повертатись додому городи садити. Німці слова не скажуть, бо така процедура, такий закон
Барабасиха• 21 января в 23:03
Ответ дляЧтооооооооооо?
Автор же страдает, что обратно нельзя. Лучше пестицид выпить, чем поехать в другую страну
Чучело-Мяучело• 21 января в 23:04
Ответ дляЧервона калина
Вам люди вже написали, що можливість є. На крайній випадок на Захід їдьте до весни
Є не просто можливість, а законне право. Для раніше зареєстрованих не діє закриття міста на прийом, ціх приймуть усіх і в будь-якому випадку
Попадалочка
• 21 января в 23:04
Ответ дляЧучело-Мяучело
Ви так робили? В групах інформація зовсім інша. Пишуть що не приймають і на місці без приписки не відновишся
ФФФФристайла• 21 января в 23:04
Ответ дляПопадалочка
В Німеччину. Я помру. Він стане виїзний.
Вже все перепробували з виїздом, одне кидалово і брехня
Так він не збирається виїздити інакше б вже щось придумав і ви взагалі впевнені що він буде займатись дитиною? Вам би попити запокійливе. Дуже шкода вашу дитину
Чтооооооооооо?• 21 января в 23:05
Ответ дляБарабасиха
Тільки хто сказав, що назад не можна, не ясно
Чтооооооооооо?• 21 января в 23:06
Ответ дляПопадалочка
Брехня.
І що там пишуть, що роблять ті, хто приїхав і їх не прийняли? Цікаво просто
Попадалочка
• 21 января в 23:07
Ответ дляЧтооооооооооо?
Брехня.
Табір не прийняв. А в місто приїхали а жити немає де
Чучело-Мяучело• 21 января в 23:08
Ответ дляФФФФристайла
Ви точно нормальна? Ніхто не знав, але нормальні матері думають про дитину, а не про свої страждання і як померти лишивши її на самоті, тим більше що ваші проблеми виріішуються двома квитками назад, і люди так робили і роблять, а ви з себе страдаліцу корчите.
Не кажіть. Я зараз навпаки як ніколи в першу чергу про себе думаю. Щоб не здохнути, не чокнутись, не захворіти. Бо тоді все, в дітей немає шансів
Борисфенка• 21 января в 23:09
Ответ дляПопадалочка
Приймають, але ви фігнею страждаєте і видумаєте собі відмазки.
Попадалочка
• 21 января в 23:09
Ответ дляЧучело-Мяучело
Знаєте всі різні. Але ви молодець
Чтооооооооооо?• 21 января в 23:09
Ответ дляПопадалочка
І що з ними далі відбувається??
Ви в якій землі були?
Попадалочка
• 21 января в 23:09
Ответ дляБорисфенка
Українці в Німеччині група. Постійно пишуть це там
Панна Кота• 21 января в 23:09
Ответ дляПопадалочка
Знаєте всі різні. Але ви молодець
Вы можете нормально написать в чем проблема?
Скоро_вчера• 21 января в 23:10
Ответ дляПопадалочка
Немає мільйонів щоб десь сидіти перечікуватт, скільки можна. Скільки можна жити цим перечікуванням?
Бо треба було не перечікувати, поки хтось відвоює, відбудує, а самим щось робити, а не на все готове.
Чтооооооооооо?• 21 января в 23:10
Ответ дляПопадалочка
В якій землі ви були?
Попадалочка
• 21 января в 23:10
Ответ дляПанна Кота
Проблема що я як мати нікудишня що привезла в цей пиздець
Борисфенка• 21 января в 23:10
Ответ дляПопадалочка
Таких дурнуватих, як ви, що по третьому колу їздять, в Німеччині неміряно зараз, всіх прийняли. Одна ви безпорадна.
Попадалочка
• 21 января в 23:11
Ответ дляСкоро_вчера
Що я можу зробити? Я електрик? Чи я великий політик?Чи хто я що я можу щось тут зробити?
ФФФФристайла• 21 января в 23:15
Ответ дляЧучело-Мяучело
І я про те саме, недавно дуже сильно захворіла і могли бути наслідки, то боялась померти. Я не смерті боюсь, боюсь лишити підлітків самих. Бо як би це цинічно не звучало але діти крім своїх батьків нікому не потрібні. Автору Бог розуму не дав, в аптеці не купить.
Борисфенка• 21 января в 23:11
Ответ дляПанна Кота
Чоловіка вона вивезти не може. То посиротить дитину, на себе руки накладе, щоб коханий виїхав.
Зоркая Зорро• 21 января в 23:11
Ответ дляПопадалочка
то ви дитину сюди привезли, щоб ще і сиротою залишити? чи вам по фіг на дитину, це у вас не склалось?
Скоро_вчера• 21 января в 23:12
Ответ дляПопадалочка
Працювати на економіку України, а не по закордонах шлятися і виплати шукати. А чоловіку воювати.
Не боюся осуду• 21 января в 23:12
Ответ дляПопадалочка
Я вже просто не хочу жити. Все нестерпно кінця краю немає, я не витримую
Я теж. Тільки в моєму випадку ще хвороби до мене липнуть одна за іншою. День не болить то можна ще якось жити, а як болить то нічого не хочу і світ не милий. Вчора теж думала про те що більше не витримую(
Панна Кота• 21 января в 23:12
Ответ дляПопадалочка
А в каком Вы городе? Возле линии фронта или что?
Сизоока бестія• 21 января в 23:13
Ответ дляЧучело-Мяучело
Повторно в Німеччину їхати взагалі не проблема, тим більше в піврічний термін вкладаєтесь. Та і навіть після нього не проблема, приймають всіх і всюди, особливо країна першого прийому, тож запросто. Питання з чоловіком - це вже вибір
О, взяли все автору своими сроками испортили))
Попадалочка
• 21 января в 23:13
Ответ дляПанна Кота
Київ