Попадалочка• 21 января в 22:44
Восени вернулася сюди з дитиною
Як я жалію просто не передати словами...
Я щось просто з собою зроблю через цей пиздець.
Дитина залишиться з батьком він тоді зможе виїхати
Чтооооооооооо?• 21 января в 23:13
Ответ дляПопадалочка
Баварія
Шкода… якби в НРВ, я б навіть квартиру вам запропонувала) фермітер мій жильців шукає
Чучело-Мяучело• 21 января в 23:13
Ответ дляПопадалочка
Ви так робили? В групах інформація зовсім інша. Пишуть що не приймають і на місці без приписки не відновишся
Ви вже написали в міграційку? Особисто. Вам хтось відмовив? До чого групи? Інформація в групах для новоприбувших, вас ці правила жодним чином не стосуються. Бо ви маєте вже категоричне обмеження і законом зобов´язані, змушені їхати лише в те місто, де були зареєстровані, а воно зобов´язане законом вас прийняти в піврічний термін взагалі без питань, та і потім теж без особливих. Просто напишіть лист в міграційку на п´ять речень і буде не одна баба сказала, а достовірна інформація
Попадалочка
• 21 января в 23:15
Ответ дляЧтооооооооооо?
Мені теж шкода. Але дякую за добрі слова
Чтооооооооооо?• 21 января в 23:17
Ответ дляПопадалочка
Запевняю вас, що з тих , хто приїхав повторно, назад нікого не повернули в Україну.
Їдьте, спробуйте, перед тим як труїтися.
Зоркая Зорро• 21 января в 23:17
Ответ дляПопадалочка
Табір не прийняв. А в місто приїхали а жити немає де
і що далі? замерзли взимку на лавці?
Чучело-Мяучело• 21 января в 23:18
Ответ дляПопадалочка
Знаєте всі різні. Але ви молодець
Це не ’всі різні’, це просто немає жодного права на помилку, бо я - їх єдиний шанс. В принципі, як і в усіх інших
Попадалочка
• 21 января в 23:18
Ответ дляЧтооооооооооо?
Квартира без світла тепла, без нічого. Бетонна коробка просто. Я вже так жалію. Я вже готова що хоч робити там , хоч ті ж пи мити. Тільки не цей пиздець, я не витримую просто.
Я знаю що я не одна, пів України так живе. Читала про ту матір з Запоріжжя що з вікна викинулася, то теж не витримала
Сизоока бестія• 21 января в 23:18
Ответ дляПопадалочка
Проблема що я як мати нікудишня що привезла в цей пиздець
Ну здесь как бы вы не одна мать. И дети еще кроме вашего живём как то. И цианид не пьём, хотя всем тяжело. Но хватает ума понять что ребёнку лучше рядом с живой мамой в Украине, чем с мёртвой заграницей.
А у вас чердак свистит и заглушает здравый смысл. Так что собиритесь и сходите к психиатру чтоб таблеток вам выписал.
Ну и напишите уже то письмо в эммиграционную службу. Вам выше советовали. Это ж нечего не стоит. Пять минут дела. Но нет же, вы упорно ищите отговорки.
Чтооооооооооо?• 21 января в 23:18
Ответ дляПопадалочка
Так їдьте!
Попадалочка
• 21 января в 23:20
Ответ дляМіняйловна
Девушки, зачем вы тролля кормите?
Дуже смішно. Так жити важко тут це тролізм тепер називається?
Тоді всі тролі тут хто про проблеми пише
Панна Кота• 21 января в 23:20
Ответ дляПопадалочка
Идите мойте здесь, насобираете сначала на портативную газовую плитку.
ФФФФристайла• 21 января в 23:20
Ответ дляПопадалочка
Ви приїдете туди спочатку будете задоволені, потім нити що більше не можете стільки працювати. Саме тому і повернулись додому. Нитіки вони такі, їм кругом погано
Чтооооооооооо?• 21 января в 23:21
Ответ дляПопадалочка
Всі пишуть, але не всі вибиваються в прямому ефірі
Чучело-Мяучело• 21 января в 23:21
Ответ дляПопадалочка
Це дурня. Зараз немає правильних рішень, правильних шляхів. Краще жалкувати про те, що зробив, але вже маючи досвід і чітке розуміння, що те рішення було точно неправильне. Тож поставити галочку і маслати далі. Ще буде мільйон таких гуль, саме так йдуть шлях вперше, навпомацки, через хащі
Зоркая Зорро• 21 января в 23:21
Ответ дляПопадалочка
ви на все готові, але зробити хоч щось корисне - не готові, написати лист в міграційну службу - це звісно не пи мити, а набагато складніше) Бо це ж веде до вирішення проблеми, а вам поскавчати і покартати себе.
Попадалочка
• 21 января в 23:22
Ответ дляЧучело-Мяучело
Розумні вчаться на чужих помилках, дурні на своїх
Зоркая Зорро• 21 января в 23:23
Ответ дляПопадалочка
а як назвати тих, хто і на своїх не здатен?)
Чтооооооооооо?• 21 января в 23:25
Ответ дляПопадалочка
У вас три варіанти: їхати в Німеччину, жити в Києві і нити, самовбитися. Вибирайте
Ответ дляПопадалочка
Германия принимает повторно, поселит в общежитие с цыганами (особенно в Баварии и Баден-Вюртемберге с квартирами огромная проблема), но на улице не оставит и не депортирует. Собирайте деньги на переезд минимум 200 евро ну и с собой на первые несколько недель
Галябалована• 21 января в 23:26
Ответ дляЧтооооооооооо?
Эта земля вроде закрыта на приём
Без комплексів• 21 января в 23:27
Ответ дляПопадалочка
Я ж написала. Другий раз туди їхати велика проблема
Да, автор, легче отравится
вы совсем уже?
Наоборот легче, вы всю систему в Германии уже знаете) выезжайте
Без комплексів• 21 января в 23:28
Ответ дляПопадалочка
Я вже просто не хочу жити. Все нестерпно кінця краю немає, я не витримую
К психиатру на прием, срочно
Скіфська пектораль• 21 января в 23:28
Ответ длясказочное_Бали
То від нас що треба ?
Уваги і теми і топі ?
І вона ж вже не вперше пише...
Ніби всім, особливо тим, хто нікуди не їхав, жити 4 роки у війні- раз плюнути!
Чтооооооооооо?• 21 января в 23:30
Ответ дляГалябалована
Эта земля вроде закрыта на приём
Так. Але якщо б автор спочатку тут була, то і повторно б прийняли саме тут. Тому я і запитала, де вона жила раніше
ФФФФристайла• 21 января в 23:31
Ответ дляСкіфська пектораль
І вона ж вже не вперше пише...
100% як ми тут живемо, дітей ростимо, на роботу ходимо, намагаємось радіти дрібницям. Всі повинні були вже вбитися бо холодно і не в Германії.
Попадалочка
• 21 января в 23:34
Ответ дляСкіфська пектораль
І вона ж вже не вперше пише...
Я ні в якому разі не обезцінюю інших.
Просто пишу про свої почуття