Душа компанії• Изменено 22 января в 13:56
Теплі костюми з флісу або полар флісу хтось купував?
Вдома холодно коли немає світла, думаю купити такі костюми флісові. Але їх продають у різних видах флісу як зʼясувалося. Хто які має, або купував нещодавно та може порекомендувати? На олх взагалі ці костюми по 600-700 бачу, а інста магазини наших виробників до 2000 у середньому хочуть…
БогЛюбитьТебе• 22 января в 13:58
У меня есть отдельно кофта и штаны из этого материала. На улицу хожу. Брала по скидкам года 3 назад. Тогда это стоило в районе 300 грн
Душа компанії
• 22 января в 14:01
Ответ дляБогЛюбитьТебе
Шара взагалі
А зараз ціни інші, але думаю чи є різниця купили за 700 на олх і чи не отримаю я те саме за 200 нашого виробника? Бо це як перепродають з тему у нас, а пишуть що власне виробництво 😁
Мозговая пилочка• 22 января в 14:15
і та і та тканина досить тепла, ходжу в таких вдома. Дуже комфортно і виглядає гарно. Ще є піжама з такого матеріалу як пухнасті пледи, то вона взагалі супер, дуже мягенька. Просто спортивний адекватніше виглядає ніж цілий день ходити в піжамі. Щодо цін, то все що в нас продають це китай або турція, максимум тканини привезені з цих країн. Тому беріть олх доставкою, потрогайте на пошті і визначіться
Аноним_• 22 января в 14:57
Купила, качеством довольна, из полар флиса, но он тяжелый, но теплый👍
Довольна
Душа компанії
• 22 января в 15:00
Ответ дляАноним_
Довольна
А ссилку маєте де купували?
Аноним_• 22 января в 15:01
Ответ дляДуша компанії
А ссилку маєте де купували?
Да, пожалуйста.
Там есть и просто флисовые, у меня вот этот, наш производитель
Душа компанії
• 22 января в 15:16
Ответ дляАноним_
Да, пожалуйста.
Дякую 💐
Я вся ваша• 22 января в 15:35
Ответ дляАноним_
Да, пожалуйста.
Какая то хрень не теплая
Невгамовна Бу• 22 января в 18:26
Ответ дляДуша компанії
Шара взагалі
Мне очень нравится качество флиса в waikiki
В кого тако було• 23 января в 02:44
Ответ дляАноним_
Да, пожалуйста.
а електризується сильно?