Реверанс• сегодня в 03:34

Помер засновник "Нашого формату" Владислав Кириченко

Бандерівець з Горлівки.Я не маю слів описати весь масштаб і доробок цієї великої Людини.
Сумно.
В майбутній нашій сильній українській державі не завадив би Університет імені Кириченка. Зі справді якісною освітою.
Любов і вдячність від величезної спільноти Людей.Кириченко фінансував фестивалі, мистецькі резиденції та організації, спрямовані на патріотичний розвиток молоді. Після початку повномасштабного вторгнення став добровольцем у ТРО, активно допомагав нашим військовим. У 2023 році головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний нагородив Кириченка Сталевим хрестом — за створення сайтів для військових медиків і видання книжок для армії. Того ж року Владислав ініціював KyivBookFest — галузевий книжковий форум, що об’єднав видавців, авторів, книгарів і читачів. Перший фестиваль відвідали близько 25 тисяч людей. Уже на другому форумі вдалося зібрати 1,5 млн грн для забезпечення військових навчальних закладів сучасною літературою.
Прощання з Владиславом Кириченком відбудеться у п´ятницю, 23 січня:
11:00–13:00 — панахида і прощання у Колонній залі КМДА, вул. Хрещатик, 36
14:00–15:00 — прощання у великій залі Байкового кладовища, вул. Байкова,16
16:00 — вечір пам´яті в Останній Барикаді, Майдан Незалежності, 1, ТЦ Глобус,1-а лінія
Алина-1240• сегодня в 03:36
И?
Віруся• сегодня в 03:41
Це велика втрата для України й українців. Сумно, що для загалу його прізвище не відоме. Світла пам´ять