Бентливуман• вчера в 21:28
Купила зелений чай у пакетиках, а на смак звичайна трава
Це всі такі чи варто брати тільки листовий? Що у вас зайшло?
Кондуктор автобуса• вчера в 21:31
беремо зелений чай Ріоба листовий (ніч клеопатри; манго; жасмін). Дуже смачний. На велику чашку достатньо 1/4 ч.л.
Він є в пакетиках - не пробували.
Ms. Dolly• вчера в 21:32
Мне от зеленого плохо. Голова болит. Когда-то покупала на пробу в чайной лавке на вес, листьями и с жасминоми еще чем-то, какие-то фиолетовые цветочки)) добавляла лимон еще, больше шкурку для аромата, ничего так, норм) ну и если еще конфетку шоколадную к нему....
Закуйовджена життям• вчера в 21:38
Ответ дляВсміхайлик
Оцей купую, мені смачний.
А шо там за штучки? На горіхи схоже
Всміхайлик• вчера в 21:38
Ответ дляЗакуйовджена життям
А шо там за штучки? На горіхи схоже
Це рис, коли заварюєш, в чаї такий попкорновий присмак, дуже смачно.
КвартираЧья• вчера в 21:38
Ответ дляMs. Dolly
Я 1 раз в житті спробувала китайський зелений чай. Привезли з Китаю. Так небо і земля з нашим. Мені не нудить від нього і на смак приємний. А у нас всі гидкі, максимум якщо купа додатків, то можу пити
Закуйовджена життям• вчера в 21:39
Ответ дляВсміхайлик
Ааа мерсі, не для мене
Всміхайлик• вчера в 21:40
Ответ дляЗакуйовджена життям
Ааа мерсі, не для мене
Пошукайте просто чайні магазини, там великий вибір, я гречаний ще люблю, а син замовляє ройбуші з апельсином, суницями.
Закуйовджена життям• вчера в 21:41
Ответ дляВсміхайлик
Та у мене кілька видів розсипних на вагу є улюблених
Такий не бачила
Ms. Dolly• вчера в 21:43
Ответ дляКвартираЧья
Я думаю это все моя индивидуальная реакция сосудов. Хотя я не особо разбираюсь в чаях, сортах, возможно другой зеленый и не так. На меня некоторый шоколад и какао так действует. Не все сорта, но тоже. Черный чай тоже бывает.. Я сейчас никакой не пью. Мяту разве что или просто воду с лимоном.