ВсеЧетко• 23 января в 23:48

Чому після початку повномасштабного вторгнення?

Час почав іти швидше?
Чому так?
Пригадуєш 2022-2023 наче це вчора було ,але то роки вже пройшли,що в біса коїться із часом то?
Оч@ров@Шк@• 24 января в 00:09
Ответ дляПросто каралева
Это как на Донбассе называли АТО АТО, бл...
Где это видано, чтобы антитеррористическая операция длилась 10 лет???
И да, для некоторых сверхразумов) война началась в 22м
Да, это само собой
Для меня война всё это время. Люди не называют происходящее правильно, повторяют этих дебилов
автор ВсеЧетко • 24 января в 00:11
Ответ дляОч@ров@Шк@
Вы в себе? Вторгнення было в 22 году
Ау
Сейчас 26 год. Это война дольше, чем была против немцев
Так це війна,я не називала це не війною!
автор ВсеЧетко • 24 января в 00:13
Ответ дляСладкий лимончик
час почав іти швидше після ковіду. у багатьох,навіть перенісших безсимптомно,МРТ показує -мозковий шум. Мозок став працювати повільніше,меньша кількість нейронів образується.., тому таке відчуття часу. Стреси також вносять свою частку..,організм старіє...

І чим старіша людина- тим швидше ’летить час’.
Виходить,що я занадто рано постаріла
Оч@ров@Шк@• 24 января в 00:13
Ответ дляВсеЧетко
Так к чему тогда этот спор, просто примите замечание.
Закрыли, проехали
Ничего личного
Бойова• 24 января в 00:26
ну Вы же понимаете, что время никак не изменилось) изменились мы.
Послушная• 24 января в 00:33
Да это так и с каждой неделей быстрее, мне 32, но я и рада этому, потому что не хочу дооолго проживать это время которое сейчас, пусть лучше летит быстрее
Радуюсь, когда дни летят быстро сейчас в нашей реальности
Бриджит_Фрикандо• 24 января в 00:40
Ответ дляОч@ров@Шк@
Не масштабное, а война
Называйте все своими именами
Ракеты на голову летят, разрешение и катастрофы, а у некоторых до сих пор вторгнення
Війна почалася 11 років тому.
Повномасштабне - майже 4 роки.
Це різне
БолеИменее• 24 января в 05:06
Тому що менше різних активних приємність в днях, місяцях , жні схожі один на інший, і зливаються в один однаковий час, тому і летить так швидко.
Так само як вище пишуть що з віком час летить - бо в юності, якщо не щодня, то кілька разів на тиждень точно маєш заплановано якісь події: зустрічі, походи кудись, і залишаються теж приємно різні враження, з віком більше зливається робота/дім, робочі тижні збігають як один, і схожі, потім місяці , і ти офіріваєш як швидко минув місяць, потім другий, потім рік, чи
роки.