Ждушечка• 24 января в 08:08
У ваших чоловіків встає від поцілунків?
Як у вас відбувається? У ваших чоловіків встає від поцілунків, обіймів чи вони рукою стимулюють для того, щоб встав?
Боневтікла• 24 января в 08:11
Ага, целую кота и слышу как в соседней комнате у мужа штаны рвутся. Вот такой маниак.
Пліткарка• 24 января в 08:12
О це я розумію ранкова тема ) автор перевірте, що там під ковдрою зараз
Баба на горошині• 24 января в 08:13
У мого ще до поцілунків встає. Від одної тільки думки, що син нарешті заснув
Вітаміни косметика• 24 января в 08:20
слава богу дожив до 50 рукою не мацав себе ніколи- то в мене мабуть травма булаб побачити таке..Так від поцілунків встає. Якщо я помацаю то хвилина і готов
наярювати не треба.
Тільки не про гроші• 24 января в 08:56
Ответ дляВітаміни косметика
наярювати не треба.
В 50 років встає, як тільки помацаєте😀 оце феномен. Або якщо ви коханці, тоді повірю
Є певні моменти впливу на наявність такої реакції:
1) висока довіра та розкутість перед один одним або вплив гормонів( у юнаків);
2) при умові що є 1) можливо розвинути чутливість від дотиків, від тепла тіла (навіть не притуляючись), від запахів, від кольору, від світла, від подиху
бажаю успіхів - це аеликий простір для експерементів
Вітаміни косметика• вчера в 18:08
Ответ дляТільки не про гроші
чому феномен - норма. Мені вас шкода що досвід поганий. Тьфу-тьфу поплюю хоч і не забобонна