Ждушечка• 24 января в 08:08

У ваших чоловіків встає від поцілунків?

Як у вас відбувається? У ваших чоловіків встає від поцілунків, обіймів чи вони рукою стимулюють для того, щоб встав?
Хачапууури• 24 января в 08:08
То ще має значення який поцілунок
Пиу!Пиу!• 24 января в 08:11
Когда как.Иногда от прелюдии,иногда от моей руки
Боневтікла• 24 января в 08:11
Ага, целую кота и слышу как в соседней комнате у мужа штаны рвутся. Вот такой маниак.
Пліткарка• 24 января в 08:12
О це я розумію ранкова тема ) автор перевірте, що там під ковдрою зараз
Баба на горошині• 24 января в 08:13
У мого ще до поцілунків встає. Від одної тільки думки, що син нарешті заснув
Гжегож Бженчишчикевич• 24 января в 08:14
Да.
Только это не мой муж.
Вітаміни косметика• 24 января в 08:20
слава богу дожив до 50 рукою не мацав себе ніколи- то в мене мабуть травма булаб побачити таке..Так від поцілунків встає. Якщо я помацаю то хвилина і готов наярювати не треба.
Туся муся• 24 января в 08:53
Чаще просто от мыслей и объятий, даже до поцелуев
Тільки не про гроші• 24 января в 08:56
Ответ дляВітаміни косметика
В 50 років встає, як тільки помацаєте😀 оце феномен. Або якщо ви коханці, тоді повірю
Госпожа Белладонна• 24 января в 09:02
Не просто стає, а підскакує миттєво🔥
Горня капучіно• 24 января в 09:05
В мого він навіть ніколи не опускається.
Мафиозная• 24 января в 09:58
Чтобы усилить эффект, нужно целовать сразу в член.
D_A_V• 24 января в 13:37
Є певні моменти впливу на наявність такої реакції:

1) висока довіра та розкутість перед один одним або вплив гормонів( у юнаків);
2) при умові що є 1) можливо розвинути чутливість від дотиків, від тепла тіла (навіть не притуляючись), від запахів, від кольору, від світла, від подиху

бажаю успіхів - це аеликий простір для експерементів
Вітаміни косметика• вчера в 18:08
Ответ дляТільки не про гроші
чому феномен - норма. Мені вас шкода що досвід поганий. Тьфу-тьфу поплюю хоч і не забобонна