Банан-барабан• 24 января в 17:40
Чоловік задивляється на худих...(
Поїхали з ним на відпочинок в гори - там молодь, купа дівчат, жінок і помічала за ним не один раз як прямо зааавтикав та задивився на худеньких, на дівчат в лосинах, коли дуже худі ноги та попа. Влітку були на морі - так само, коли поруч була худа, гарна, жінка розміру xs - він косився не неї очима, і так на кожну, але я ж все бачу)
Я зараз в розмірі М-L, не скажу що прям жирна, але якась роздута чи пухла, целюліт звісно є. Жир не трясеться, але й не струнка. Запитала його обережно "може мені схуднути?", він "та ти нормальна". Ну таке(
Я ж бачу його погляди на інших, на мене точно так не дивиться.
У вас було таке? помічали за своїм? Це веде до зради чи вони просто дивляться і все?
Банан-барабан
• 24 января в 17:52
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Я й сама дивлюся на дівчат худих в лосінах)
Ну молодці, що гарні і можуть собі дозволити таке одягти)
По темі: ви реально на приколі питати таке у чоловіка?)
Мені цікаво, чи сказав би він ’так, схудни’
Ну шо не так?• 24 января в 17:52
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Удалено администрацией...
Всем лень худеть. И это не так просто как дать совет.
БЦАшка• 24 января в 17:53
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Удалено администрацией...
Мужики разных любят.
Жинси на дитину• 24 января в 17:55
Думаю він і далі буде задивлятися хоть худніть хоть ні. Справа не в Вас. Зраджують і худим і красивим в моделям і т.д
Жинси на дитину• 24 января в 17:56
Ответ дляБанан-барабан
Я б не сказала, що я ЖИРНА. Думала що жирна це коли вже хххл, ходити важко, трясеться все...
Ви не жирна. М-Л нормальний розмір!
ПробілНеПрацює• 24 января в 17:56
проблемы нет, если, втыкая на стройных, он голову не сворачивает и слюна у него не капает.
а вам, автор, советую заняться спортом. это для здоровья полезно и фигуре не повредит
Жинси на дитину• 24 января в 17:56
Ответ дляБешене сарі
Он не на худых смотрит, а на новое мясо, если вы и похудение, то все равно будет чужие сраки рассматривать
Саме так!
Кружите меня,кружите• 24 января в 17:56
Ответ дляБанан-барабан
Я думала я нормальна, не хотіла б худнути
Л с целюлем это красиво?
Та_все_ок_будет• 24 января в 17:57
Ко мне подкатывали женатые мужики и в весе 100 кг. Им новенькое что-то надо.
Полуничка• 24 января в 17:57
Ответ дляБанан-барабан
фото не буде мого) отак виглядаю
Это сытая форма
Жинси на дитину• 24 января в 17:57
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Удалено администрацией...
ЖаннаНеАгузарова• 24 января в 17:58
Вы не полная. На молодых и красивых он заглядывался, а не именно на худых
Ума Палата• 24 января в 17:58
Ответ дляБанан-барабан
Просто займитесь спортом и тело подтянется
Триндичіха Байрактар• 24 января в 17:58
Ответ дляЖинси на дитину
Удалено администрацией...
Жинси на дитину• 24 января в 17:58
Ответ дляОце фіфа
Ніякого зв´язку абсолютно. За більше 20 років шлюбу ніде не був замічаний за дьорганням цицьок. Але деяким невпевненим в собі жіночкам подобається думати так,як ви
Там комплексів вагон і тележка в оцієї дами 🤭
Триндичіха Байрактар• 24 января в 17:59
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Удалено администрацией...
Шалена красуня• 24 января в 17:59
Ответ дляБанан-барабан
А хули он по морям и Карпатам катается? Бессмертный ?
Ума Палата• 24 января в 17:59
Ответ дляБанан-барабан
Он же не само убийца🤣
Шиворот Навыворот• 24 января в 17:59
Ответ дляБанан-барабан
фото не буде мого) отак виглядаю
Вгодована така)
Ешьте дальше
Триндичіха Байрактар• 24 января в 18:00
Ответ дляБанан-барабан
фото не буде мого) отак виглядаю
Удалено администрацией...
ЖаннаНеАгузарова• 24 января в 18:01
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Удалено администрацией...
Худоба с красотой напрямую не связана. Скинни фэт тоже худые. И худые есть в любом возрасте, моей свекрови 77, худая очень, но можно ли ее назвать молодой и красивой? ))
ЯяяКакаджамбо• 24 января в 18:02
Зав´яжіть йому очі, і сама не дивіться на інших чоловіків. У вас комплекси. Треба працювати над собою. Жіноча харизма перекриває всі типи фігури насправді
Шалена красуня• 24 января в 18:03
Моя лучшая подруга ездила с мужем и его друзьями на отдых, которые моложе лет на 5-7. Там была Настя, которая ходила в футболках и майках без лифчика: сиськи стоячие, большие. Говорит все глаз не отводили и ее муж тоже. Муж ходил с Настей на перекуры,но он не курит. Очень неприятно было ей
Триндичіха Байрактар• 24 января в 18:02
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Удалено администрацией...
Триндичіха Байрактар• 24 января в 18:02
Ответ дляШалена красуня
Удалено администрацией...
А вот недавно• 24 января в 18:02
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Удалено администрацией...
А ви ні на кого не дивитись ніколи? Очі закриваєте?😀 Ви правда така смішна 😅