Банан-барабан• сегодня в 17:40

Чоловік задивляється на худих...(

Поїхали з ним на відпочинок в гори - там молодь, купа дівчат, жінок і помічала за ним не один раз як прямо зааавтикав та задивився на худеньких, на дівчат в лосинах, коли дуже худі ноги та попа. Влітку були на морі - так само, коли поруч була худа, гарна, жінка розміру xs - він косився не неї очима, і так на кожну, але я ж все бачу)
Я зараз в розмірі М-L, не скажу що прям жирна, але якась роздута чи пухла, целюліт звісно є. Жир не трясеться, але й не струнка. Запитала його обережно "може мені схуднути?", він "та ти нормальна". Ну таке(
Я ж бачу його погляди на інших, на мене точно так не дивиться.
У вас було таке? помічали за своїм? Це веде до зради чи вони просто дивляться і все?
КоКоКоКоКоКо...• сегодня в 18:35
Ответ дляЖинси на дитину
Тоді не знаю. Дивно.
Чого дивно? Подивіться - моїх повідомлень вже немає.
Жинси на дитину• сегодня в 18:37
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Так вже бачу. Так тому і дивно, наче нічого такого Ви там не написали. Я ж кажу, ігнор тоді - то найкраще.
Завжди з рушником• сегодня в 18:38
У меня было другое, что один сотрудник запал на меня, я худая была тогда прям хс наверное, а жена у него не полная, нормальная с хорошими формами, очень симпатичная женщина. Ну и подкатывал активно. Я ему говорю, у тебя жена красивая женщина, чего ты ко мне лезешь. А он говорит, хочу худую, стройную, вот другого типажа хочу. Я была темненькая с длинными прямыми волосами, а у нее до плеч блонд волнистый. Думаю возможно вы и нравитесь вашему мужу, но вот член стоит на худых сейчас
Жинси на дитину• сегодня в 18:40
Ответ дляЗавжди з рушником
На новизну. Думаю все таки справа не в кг, а в тому Шо мужику захотілось щось нового. Так і у Вас було, жінка гарна, а на ліво все одно тягне
Жинси на дитину• сегодня в 18:42
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Моє теж повидаляли, Шо попало))
Оце фіфа• 2 часа назад
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Мого теж) Що підкріплює здогадки, що сама адміністрація сайту дає зелену дорогу таким дописувачам
Аноним_Русалка• 2 часа назад
Ответ дляПолуничка
Живут и чпокают и с хххл
Ну так. С разными живут. Может в автора сиси размер 5плюс . То в неї є козир
Шалена красуня• 2 часа назад
Ответ дляАноним_Русалка
5+ это козырь?
КохайтесьЧорнобровi• 2 часа назад
Ответ дляБанан-барабан
Я б не сказала, що я ЖИРНА. Думала що жирна це коли вже хххл, ходити важко, трясеться все...
Не. Если размер Л это тоже жирная. Я сама такая.
Аноним_Русалка• 2 часа назад
Ответ дляШалена красуня
5+ это козырь?
А что?
Шалена красуня• 2 часа назад
Ответ дляАноним_Русалка
А что?
Тяжесть и ничего хорошего
Атятя_тётя• 1 час назад
Пфф , автор , я сама смотрю на красивых и стройных
Конечно ваш муж будет смотреть , он же мужчина
Аннуитет• 1 час назад
Ответ дляА вот недавно
Є люди, які щасливі не в шлюбі. В мене така знайома. Вона не терпить когось поруч на постійній основі. Тільки коханець
Тому в них купа полових партнерів, яких вони водять додому?