Хропочка з гривкою• 24 января в 23:26

Всі успішні виїжджають з України- так чи ні? Чи просто в безпечну іншу область

Зробіть вибір:
вже голосів: 134
Вже давно в іншій країні
Сидять і надіяться на краще
Подивитись відповіді
Глубоководная селедка• вчера в 00:08
Ответ дляПотужна махіна
Он сейчас в США 😆
Ну в моменте может и в США, он постоянно ездит по делам фонда и личным
Сын у него в США учится.
Новопоштинская• вчера в 00:08
Ответ дляГлубоководная селедка
Не уехал, моя подруга работает в его фонде. Старший сын уехал учиться, остальные все в Киеве.
Он уехал ещё до прошлого большого обстрела Киева
Потужна махіна• вчера в 00:11
Ответ дляГлубоководная селедка
Сын у него в США учится.
Конечно по делам фонда, в моменте, во время блэкаута, чего ж не поехать
А как же волонтерство ? Фонд не помогает замезшим женщинам, старикам, детям, ветеранам ?
Тектологиня 80lv• вчера в 00:14
Ответ дляПсихологічка
А навіщо вкладатися, якщо можна просто виїхати. Ну є у мене крім квартири ще заміський будинок, газ. Був старлінк і генератор, який існував ще до 22 року. Фінансово могла сонячні панелі поставити, але для чого це все терпіти, чути вибухи, тривоги, нервувати, слідкувати куди і що летить, спускатися в підвал?
А вы кроме недвиги бросили и работу, дело всей жизни?
Ну вот есть, например, руководитель среднего уровня лет 45.
Не айти сфера, хотя и в ней очень тяжело трудоустраиваются наши за границей, там своих толпы.
Куда ему идти работать?
Я знаю много выехавших, потому что у нас линия фронта 25 км и единицы нашли себе нормальную работу.
Конечно, если в Украине держат только квадратные метры, то глупо терпеть лишения
Потужна махіна• вчера в 00:15
Ответ дляПсихологічка
Из-за работы не уезжают
Психологічка• вчера в 00:22
Ответ дляТектологиня 80lv
Куда ему идти работать?
Ні, бізнесу не було, роботи прям такої не було, щоб не знайшла б себе деінде. Значно молодша за 45. Якраз з айті сфери, роботу знайшла.
Менее Более• вчера в 00:29
Ответ дляТуфли в чешуе
Вам за кожну тему платять ? Чи за десяток ?
Скільки?
теж цікаво)
Я на хвилинку• вчера в 00:41
Ответ дляПуГоФФка
Из такси.
В какую страну?
Кашпо• вчера в 00:46
Ответ дляМамин тріль
Прям как срачка сегодня с этим выездом.
Так со срачкой и выезжает.
Нервничает.
В памперсе едет.
И решила опрос склепать.
Одна она срет или есть ещё такие же).
Что-бы за компанию
Докладальниця• вчера в 00:55
А подумати логічно?
Йдете по місту, по іншому. Ресторани не працюють, бізнес-центри пусті, готелі теж з перекати-полем і павутинням, авто бізнес класу не їздить, спортзали мохом поросли, одні бомжі і роботяги на вулицях?
Сама купляю квіти• вчера в 01:15
Як людина, яка побудувала тут успішний бізнес чи виробництво, чи відкрила кавʼярні, чи займає посаду, наприклад, директора фірми, отак зібралася та виїхала, лишивши все, щоб за кордоном почати спочатку? Серед моїх знайомих таких немає, всі успішні залишилися.
Виїхала пара з дітьми, він починаючий програміст, вона в декреті, рівень життя посередній, залишилася квартира з недоробленим ремонтом. Ще одна така пара з однією дитиною, обидва IT, мали 2 авто та не дорогу квартиру. Мати з дорослим сином, вони займалися пасікою, продавали мед. Ще одна жінка в декреті, чоловік алкаш залишився, родина реально бідна. Сімʼя пенсіонерів, у яких був магазинчик, але збанкрутував. Все, більше з моїх знайомих ніхто не виїхав.
Детские_Будут?• вчера в 02:19
З моїх знайомих виїхали тільки найбільш знедолені або ті, хто хотіли позбутись набридлого хасбенда.А всі при майні, посадах, грошах - сидять і стережуть своє добро.