Хи хи, ну ну• вчера в 00:15

Если она толстая, то я бегемот

Девочки, ваше мнение?
Идеальная оптимистка• вчера в 03:43
Така будова переходу грудей у підпашку. Я була і 50, і 66, і 78 - і цей перехід є, і залишається з тобою завжди.
Мама фіфті цента• вчера в 08:42
Ответ дляХи хи, ну ну
А в гугле вас забанили? Бритни Спирс в молодости, гуглите)
В молодості вона була дуже гарненька, не худа, але і не товста. На наш розмір десь 46 або М-ка. Що там за парубок, з такими поглядами має бути Бред Піт в молоді роки, не менше
Да, я блондинка!• вчера в 09:04
Зараз вона набрала, молодою фігура була хороша
Робот Вертер• вчера в 09:24
Ответ дляДюймовочка
Зараз просто якесь збочене відношення до зовнішності.
То Ви ще не читали коментарі тутешніх ИксперДих в темі з фоткою Ярослави Магучіх