Кракадэ• 25 января в 12:52
Є тут ті, хто роками страждав від незрозумілих симптомів, а в результаті
виявилась одна проста причина типу вітамінів або гормонів? Що це було у вас?
Чтооооооооооо?• 25 января в 17:28
Ответ дляПульт от линолеума
Если бы седалищный нерв, болело бы сзади и не только ночью, а болит сбоку, врач говорит, что это не он...
міофасціальний синдром.почитайте.там запалення фасції.масажуйте,розбивайте,знайдіть там больову точку,натискайте на неї і тримайте.ще мазь Ачефлан.з часом минеться.
Пульт от линолеума• 25 января в 21:28
Ответ дляЧтооооооооооо?
Дякую, больові точки там дійсно є і не одна і натискати дуже боляче. Спробую, дякую!
Чтооооооооооо?• 26 января в 09:27
Ответ дляПульт от линолеума
є спеціальні вправи.дієво,але дуже боляче,-прокачувать на ролі.було б добре,знайти масажиста,який працює з тригерними точками.
мені вдалося,самій,розмасажувати стегно збоку,як у Вас.довго і боляче,але тепер- красота!!!)))
Чтооооооооооо?• 26 января в 09:30
а ще,мені вдалося зустріти ортопеда,який сказав про цей міофасціальний синдром)
Пульт от линолеума• 26 января в 10:32
Ответ дляЧтооооооооооо?
А як довго у Вас боліло бедро, в мене вже великий стаж))) півроку. Півроку мене лікують різними препаратами і нічого не допомагає.
Я вчора массажувала за Вашими рекомендаціями, думаю, що це мені треба довго робити, раз в мене такий вже стаж. Але спати поки що проблематично. Воно болить як зверху, коли лежу на цій нозі, так і коли лежу на ньому.
Чтооооооооооо?• 26 января в 12:33
Боліло довго!!! Ви як про мене розказуєте).Використовувала ще дерев´яний масажер для стоп,також,мазь Ачефлан.І так,робить це треба довго((.Я б воліла,щоб це робив масажист,але масажист,до якого я звернулась, слів таких не знає(міофасцівльний синдром,тригерні точки)(((..Старайтесь!) Борітесь і поборете!!!)))