Тримаю свічку• 25 января в 15:19
Який тариф Vodafone підключити, потрібно 10 ГБ інтернету
100 хв на дзвінки
В мене Flexx Go, але взагалі не вигідно. Залишається купу ГБ, хвилин на дзвінки, дорого, тепер стане 420 грн
Калинові вуста• 25 января в 15:31
У вас дуже обмежений вибір тарифів. Звичайна практика що з дорощого тарифу перейти на дешевший просто так не зможеш, це тільки ізмором брати оператора, декілька місяців не поповнювати рахунок і тоді вони можуть запропонувати щось дешевше з меншою кількістю інтернету. У мене був теж тариф 400грн, півроку не поповнювала, і ось тиждень тому подзвонили з пропозицією 160 грн на місяць, але вам такий не підійде, там менше гігабайтів
Грушки-яблочки• 25 января в 15:38
Ответ дляЛіля-8b2d
перейдіть на лайф, там більше інтернету і хвилин і дешевше
Vodafone - це ж для втікачів за кордон...
Грушки-яблочки• 25 января в 15:41
Ответ дляЛіля-8b2d
??
Поперед всього так налаштований провайдер (закордонне спілкування). В Україні - це не вартує....
Тримаю свічку
• 25 января в 15:55
Ответ дляКалинові вуста
Мені його також запропонували, 3 ГБ...
Калинові вуста• 25 января в 16:09
Ответ дляТримаю свічку
Мені його також запропонували, 3 ГБ...
Тоді можна його взяти, використати ті 3 гб і потім перейти на той, що 10гб.
Тримаю свічку
• 25 января в 23:29
Ответ дляКалинові вуста
Той що 10 ГБ я не знайшла, є на 14 ГБ, ціна нормальна, але недоступний для нових людей. Вирішила продовжити свій, бо він подорожчав, став 420 грн, а мені ще пару разів продадуть за попередню ціну. Бо так я лишуся ні з чим. І поки буду думати, на який змінити... Може запропонують ще щось вигідніше)
Единорог_помог• 26 января в 00:59
Ответ дляГрушки-яблочки
Так водафон по-моему уже только в 5 странах доступен, а не в 35 странах, как раньше