Бронетапці• 25 января в 23:03
Что можно испечь с грушей кроме галеты и просто запечь с сыром?
Пришли в заказе никакущие груши, так их есть точно никто не будет, а для галеты твёрдые слишком, да и надоела галета (пеку часто)
Рогнеда Карповна• 25 января в 23:07
Суп пюре з гарбуза та груші, а подавати з ор блю, сухариками і волоськими горіхами обсмаженими..
Сон і дрімота• 26 января в 00:04
Шарлотку, заливний пирог, оладки з тертої груші, сирники з грушею.
Смайликівна• 26 января в 00:24
Якщо любите, то печінку курячу посмажити з цибулькою карамелізованою і туди кубики груші