Зроблено у 80-х• Изменено сегодня в 11:07

Не знаю як вчинити

Зустрічаюсь з чоловіком декілька років. Останнім часом стосунки зійшли на нуль. Плюс він живе на лівому березі, я на правому в Києві. З цими відключеннями світла,слизотою на вулиці не до гулянь Плюс мама моя в лікарні і захворів батько вдома на бронхіт. Я цілими днями у милі, не висипаюся, бо якщо світло вночі дають, то пралку, бойлер запускаю, телефони і павери треба вставати заряджати.. Після роботи треба купити продукти, зварити їсти ,купити ліки і якісь продукти і завезти мамі в лікарню. І скрізь гроші,гроші,гроші. Ще й ,як на біса, почав турбувати зуб, в суботу ходила лікувати, блін,як дорого ці зуби. За ці роки мені особливо він нічим не допоміг. Фінансово ноль, та й іншим теж нічим. все сама.
Учора розмова була. Питає, що готувала? Кажу,я стейки запекла під сиром. Пекла увечері вже,близько 8, бо прибігла голодна з лікарні.. З´їла 2 шт. Його реакція- а ти ще в речі влазиш? Бо їсти по 2 стейки,це капець. Той другий - то мій був. Нема, щоб в судочок для мене лишити.....Я охреніла. Але вже було і до цього- що готувала? а чому мені не принесла котлет,голубців, налисників? Я йому ніколи нічого не носила)))).Постійно якісь вимоги,а вкладень мене нема.
Сьогодні дзвонить і каже:ти колись казала, що у тебе є газовий балон на 5 л заряджений. Так, я купила в 2022 році туристичний, бо не знати як було б. Так,у мене газ, але невідомо ,що ще буде. я готувалася.
До нього мама приїхала, а готувати нема на чому,бо електроплита. Каже, я хоч і маю плитку газову (купив портативну ), але балончики такі дорогі....Дай мені свій туристичний заряджений. Блін, а я не хочу давати. Мені ніхто нічим за роки не допоміг. Сказала,що напевно,батько цей балон позичив своєму другу з Троєщини, бо балон стояв в гаражі. Цікаво, як він мав би його заперти на 23 поверх. Тобто йому грошей шкода на балончики, а ти своє віддай. Спитав скільки за зуб дала. Кажу 7300- пломбування каналів, відновити одну стінку, все пломбувалося через екран...Сказав- що я здуріла, бо це дуже дорого.
КинДза• сегодня в 11:07
Что тут думать
Баба з возу …
Бжоли-бандерівці• сегодня в 11:07
Жесть. Нафиг вам он ?
Свисток ля-минор• сегодня в 11:07
Шліть його як подалі...недочоловік якись!
ХуАнита• сегодня в 11:08
Що саме Ви не знаєте як вчинити?
Навіщо Вам це нєдоразумєніє?
Був у мене такий Рома. Теж декілька років. Але я з дитиною. Летів дальше, чим бачив. Зараз Вас почитала і наче про мене - ’привези мені їсти’, ’піди с тренажерний зал’, а саме нуль повний.
Пошліть його і видихнете.
автор Зроблено у 80-х • сегодня в 11:08
Ответ дляХуАнита
Що саме Ви не знаєте як вчинити?
Навіщо Вам це нєдоразумєніє?
Пошліть його і видихнете.
+++++
Мerida• сегодня в 11:08
Он вам для того, чтоб вы постригли грани своего терпения?
Борисфенка• сегодня в 11:09
Віртуальний віддалений контроль. Навіщо ви перед ним звітуєте? Звичка?
Гарачий Чокалад• сегодня в 11:10
Автор,пора на вібратор переходити.
Цей хлоп не для вас
ХуАнита• сегодня в 11:10
Ответ дляБорисфенка
Це може бути не звіт, а звичайна розмова, яку він перекручує у незрозуміло яку муть.
автор Зроблено у 80-х • сегодня в 11:11
Ответ дляБорисфенка
не звітую і нічого не розповідаю. не маю такої звички. мала необачність розповісти про покупки,то через деякий час починає просити
Та легко!• сегодня в 11:12
Зарядить телефон, закинуть вещи в стиралку работа ужас
Продукты по пути купить и приготовить, ну серьёзно. А без мамы вы бне ели
По поводу того, что он вам не помогает. Вы дошли до его максимального уровня
Не боюся осуду• сегодня в 11:12
Вам треба підтвердження від інших що він баласт? То даю його вам, чоловік повинен допомагати, а не клянчити і вашу їжу і гроші рахувати
автор Зроблено у 80-х • сегодня в 11:12
ще купила влітку 2 розкладачки військові,бо ходила з дитиною в укриття. по 1 тис грн. хороші. Почув .що я маю- дай мені на рибалку.. Не дала, сказала,вони нам потрібні. Бо влітку ми й спали на них в паркінгу. І без кінця щось дай. Бо в нього вічно нема.а в мене є)))
автор Зроблено у 80-х • сегодня в 11:13
Ответ дляТа легко!
хто не був в цій шкурі,той не знає. це не по дорозі. І коли ти приходиш лиш у 7 вечора і купити піти треба окремо,і приїжджаєш в 10 назад....а ще зварити їсти. ..короче. я втомлена капець.
Борисфенка• сегодня в 11:14
Ответ дляЗроблено у 80-х
Так звітуєте ж - він все знає, що ви робите, що їсте, що у вас є.
Спитайте сама себе - нащо вам цей головняк треба?
автор Зроблено у 80-х • сегодня в 11:14
Ответ дляБорисфенка
це просто в розмові. він питає,що готувала? часто казала,що нічого)))))але ж людина щось їсть)
Червона ікорка• сегодня в 11:14
Ответ дляЗроблено у 80-х
автор Зроблено у 80-х • сегодня в 11:15
Ответ дляХуАнита
саме так
Борисфенка• сегодня в 11:15
Ответ дляХуАнита
Звичайні розмови про життя авторки - чим вона може бути корисна, зондує щодня, вона рада старатися, хвалиться.
ХуАнита• сегодня в 11:15
Ответ дляТа легко!
Кинуть речі в пральну машину = потім розвісити все після прання.
Купити продукти, донести до квартири (іноді це 13 поверх без ліфту), приготувати, прибрати/помити іноді холодною водою.
Захейтити - це найлегше, що можна зробити.
автор Зроблено у 80-х • сегодня в 11:15
Ответ дляЧервона ікорка
фото
точно
Зліпок ступні• сегодня в 11:16
Які заспокійливі ви приймаєте? Я поки читали вже послала його 3 рази на куй а ви стільки років? Да уж
автор Зроблено у 80-х • сегодня в 11:17
Ответ дляХуАнита
розвісити вночі. це недосип. в 6.30 вставати на роботу. і це протягом вже 2 тижнів.
Борисфенка• сегодня в 11:17
Ответ дляЗроблено у 80-х
Навіщо ви це терпите? Він вам відверто хамить ’Другий стейк мені, сама йди худіти’, ви така ’Ок, Вася, я так і зроблю?’
Мазохізм?
Зліпок ступні• сегодня в 11:18
Ответ дляЗроблено у 80-х
У вас офігітельний секс?
Холодная каша• сегодня в 11:19
А что вы хотите автор здесь обсудить? Я б с таким на одном поле не присела, а вы несколько лет встречаетесь.
автор Зроблено у 80-х • сегодня в 11:19
Ответ дляЗліпок ступні
У вас офігітельний секс?
ні,я його вже не хочу. там теж ніяк. тому з грудня ігнорую.
автор Зроблено у 80-х • сегодня в 11:19
Ответ дляХолодная каша
раніше було ліпше.
мадам Везувий• сегодня в 11:19
Ответ дляЗроблено у 80-х
Заблочьте его
Холодная каша• сегодня в 11:20
Ответ дляЗроблено у 80-х
раніше було ліпше.
Как именно? Вы пишете что и раньше задвигал требования, а отдачи никакой не было.