Зроблено у 80-х• Изменено вчера в 11:07
Не знаю як вчинити
Зустрічаюсь з чоловіком декілька років. Останнім часом стосунки зійшли на нуль. Плюс він живе на лівому березі, я на правому в Києві. З цими відключеннями світла,слизотою на вулиці не до гулянь Плюс мама моя в лікарні і захворів батько вдома на бронхіт. Я цілими днями у милі, не висипаюся, бо якщо світло вночі дають, то пралку, бойлер запускаю, телефони і павери треба вставати заряджати.. Після роботи треба купити продукти, зварити їсти ,купити ліки і якісь продукти і завезти мамі в лікарню. І скрізь гроші,гроші,гроші. Ще й ,як на біса, почав турбувати зуб, в суботу ходила лікувати, блін,як дорого ці зуби. За ці роки мені особливо він нічим не допоміг. Фінансово ноль, та й іншим теж нічим. все сама.
Учора розмова була. Питає, що готувала? Кажу,я стейки запекла під сиром. Пекла увечері вже,близько 8, бо прибігла голодна з лікарні.. З´їла 2 шт. Його реакція- а ти ще в речі влазиш? Бо їсти по 2 стейки,це капець. Той другий - то мій був. Нема, щоб в судочок для мене лишити.....Я охреніла. Але вже було і до цього- що готувала? а чому мені не принесла котлет,голубців, налисників? Я йому ніколи нічого не носила)))).Постійно якісь вимоги,а вкладень мене нема.
Сьогодні дзвонить і каже:ти колись казала, що у тебе є газовий балон на 5 л заряджений. Так, я купила в 2022 році туристичний, бо не знати як було б. Так,у мене газ, але невідомо ,що ще буде. я готувалася.
До нього мама приїхала, а готувати нема на чому,бо електроплита. Каже, я хоч і маю плитку газову (купив портативну ), але балончики такі дорогі....Дай мені свій туристичний заряджений. Блін, а я не хочу давати. Мені ніхто нічим за роки не допоміг. Сказала,що напевно,батько цей балон позичив своєму другу з Троєщини, бо балон стояв в гаражі. Цікаво, як він мав би його заперти на 23 поверх. Тобто йому грошей шкода на балончики, а ти своє віддай. Спитав скільки за зуб дала. Кажу 7300- пломбування каналів, відновити одну стінку, все пломбувалося через екран...Сказав- що я здуріла, бо це дуже дорого.
Зліпок ступні• вчера в 11:20
Ответ дляЗроблено у 80-х
ні,я його вже не хочу. там теж ніяк. тому з грудня ігнорую.
Омг, автора змблокуйте цього дятла і забудьте. Не мусольте цю тему, нащо ви витрачаєте своє енерджі?
ХуАнита• вчера в 11:20
Ответ дляЗроблено у 80-х
А хоч якісь плюси цих відносин є? Хоч один?
Чому Ви ще не послали його?
Зроблено у 80-х
• вчера в 11:21
Ответ дляХолодная каша
Как именно? Вы пишете что и раньше задвигал требования, а отдачи никакой не было.
у ліжку викладався хоч. а тепер лиш дай. але я нічого не даю))))
Черговий по кухні• вчера в 11:21
Ответ дляМerida
Он вам для того, чтоб вы постригли грани своего терпения?
Какое хорошее выражение! Не в бровь, а в глаз.
Зам. зав. Анонима• вчера в 11:21
А що саме ви не можете вчинити? Послати на три букви? Ладно б секс був класний, чи куні робив як Бог , залишила б його саме для цього. А так... взагалі вас не розумію. Типу, аби штани?
Холодная каша• вчера в 11:22
Ответ дляЗроблено у 80-х
Он уже выжал все что мог, больше с вас взять нечего.
Зліпок ступні• вчера в 11:22
Ответ дляЗроблено у 80-х
Чому ви не знаєте як вчинити?
Свисток ля-минор• вчера в 11:26
Ответ дляТа легко!
Зарядить телефон, закинуть вещи в стиралку работа
ужас
Продукты по пути купить и приготовить, ну серьёзно. А без мамы вы бне ели
По поводу того, что он вам не помогает. Вы дошли до его максимального уровня
ужас Продукты по пути купить и приготовить, ну серьёзно. А без мамы вы бне ели
Ви жінка? Чи недочоловік? Для працюючої жінки поєднувати побут, хворих батьків, роботу і стосунки дуже важко..
Стріляний птах• вчера в 11:28
Я точно знаю, что если человек что-то делает, значит у него всегда есть какая-то выгода. Но ни одной своей выгоды, Вы описали.
Автор, скажите, зачем Вам этот человек?
любименькая• вчера в 11:29
да. всё правильно сделали.
этот ухажер днище жадное.
если не пошлете его- то не дразните едой.
вместо стейка говорите вермишелевй суп, не котлеты, а перловую кашу с зажаркой и т.д.
вы что мужиков не знаете или замуж за него хотите, что выхваляетесь едой? реакция его предсказуема.
этот ухажер днище жадное.
Анонім-ка• вчера в 11:30
Так возьмите и поговорите, раз и навсегда. Дорогой, я конечно же буду тебе готовить, из твоих продуктов, имея кольцо на пальце с бриллиантом. Нет продуктов, нет кольца- путь в кулинарию Сильпо.
Зроблено у 80-х
• вчера в 11:31
Ответ дляАнонім-ка
він пропонував заміж. відмовила)))бо мало що зміниться. думаю, що в шлюбі він теж не дуже буде купувати,а чекати поки я куплю,принесу і наготую.
Зроблено у 80-х
• вчера в 11:32
Ответ длялюбименькая
да. всё правильно сделали.
этот ухажер днище жадное.
замуж не хочу,отказала. я не хвастаюсь. в основном скрываю
Анонім-ка• вчера в 11:34
Ответ дляЗроблено у 80-х
А зачем вы тратите на этого человека время?
любименькая• вчера в 11:37
Ответ дляЗроблено у 80-х
так и надо.но это бьет по нервам про один его стейк.
в маркете чего хочешь то купишь,были бы деньги.
а он просто жмот даже для себя.
пусть истекает слюной.
жадинам так и надо.
баллончики есть- пусть достает и пользуется. 100 грн на час работы.
за час можно много чего приготовить несложного.
а он просто жмот даже для себя.
пусть истекает слюной.
жадинам так и надо.
АнтиТанкист• вчера в 11:37
Зачем на него тратить больше недели своей жизни? Он мега любовник? Что может держать ЭТО?
Белоснежко• вчера в 11:37
А навіщо ви тягнете його на собі ? Ви закохані ? Дивно мені,чоловік має допомогти вам а не випросити ваше. Так для секаса ви йому лише потрібні
АнтиТанкист• вчера в 11:38
Ответ дляХолодная каша
А баллон и блинчики?
Зроблено у 80-х
• вчера в 11:43
Ответ длялюбименькая
а он просто жмот даже для себя.
пусть истекает слюной.
жадинам так и надо.
а он просто жмот даже для себя.
пусть истекает слюной.
жадинам так и надо.
ну так и мой 5 л балон закончится и его надо наполнять)))))газ там сам не появится
Зроблено у 80-х
• вчера в 11:40
Ответ дляБелоснежко
ні,не закохана.він вже бісить
Жена аллигатора• вчера в 11:41
Ви шуткуєте? Попрошайка якась. Замість того, щоб вам допомагати, бачачи, як вам зараз, то він ще й їжу випрошує.
Балон не давати. Скажіть, що спитала у тата, і він дійсно віддав другу.
Зроблено у 80-х
• вчера в 11:43
Ответ дляХолодная каша
так я йому нічого не давала з матеріального. чоловікам я не даю гроші,речі. секс був,але він мені треба був.зараз ні.
Зроблено у 80-х
• вчера в 11:44
Ответ дляЖена аллигатора
саме так і вчиню. балонів скрізь повно в інеті.хай купує і заряджає.
Зроблено у 80-х
• вчера в 11:45
Дівчата,киянки, 7300 за повне лікування зуба з лікуванням каналів - це дорого???
Я б такое не носила, но продаю• вчера в 11:46
Зроблено у 80-х
• вчера в 11:51
подивилась- в Аррорі газовий балончик 400 мл 64 грн. так,мої 5 літрів це 12 балончиків десь. якщо він часто використовує,то надовго не вистачить.
це дорого???64 грн.на скільки вистачає його?
Зроблено у 80-х
• вчера в 11:53
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Автор, они почти все такие. Нафиг его гоните. Мне вон тоже мурло одно написывает🤢
какая пусечка))
Веселуха Муха• вчера в 11:56
Автор, це вас мужчинка відправляв на вокзал зраненька свою маму зустрічати?