Зроблено у 80-х• Изменено вчера в 11:07
Не знаю як вчинити
Зустрічаюсь з чоловіком декілька років. Останнім часом стосунки зійшли на нуль. Плюс він живе на лівому березі, я на правому в Києві. З цими відключеннями світла,слизотою на вулиці не до гулянь Плюс мама моя в лікарні і захворів батько вдома на бронхіт. Я цілими днями у милі, не висипаюся, бо якщо світло вночі дають, то пралку, бойлер запускаю, телефони і павери треба вставати заряджати.. Після роботи треба купити продукти, зварити їсти ,купити ліки і якісь продукти і завезти мамі в лікарню. І скрізь гроші,гроші,гроші. Ще й ,як на біса, почав турбувати зуб, в суботу ходила лікувати, блін,як дорого ці зуби. За ці роки мені особливо він нічим не допоміг. Фінансово ноль, та й іншим теж нічим. все сама.
Учора розмова була. Питає, що готувала? Кажу,я стейки запекла під сиром. Пекла увечері вже,близько 8, бо прибігла голодна з лікарні.. З´їла 2 шт. Його реакція- а ти ще в речі влазиш? Бо їсти по 2 стейки,це капець. Той другий - то мій був. Нема, щоб в судочок для мене лишити.....Я охреніла. Але вже було і до цього- що готувала? а чому мені не принесла котлет,голубців, налисників? Я йому ніколи нічого не носила)))).Постійно якісь вимоги,а вкладень мене нема.
Сьогодні дзвонить і каже:ти колись казала, що у тебе є газовий балон на 5 л заряджений. Так, я купила в 2022 році туристичний, бо не знати як було б. Так,у мене газ, але невідомо ,що ще буде. я готувалася.
До нього мама приїхала, а готувати нема на чому,бо електроплита. Каже, я хоч і маю плитку газову (купив портативну ), але балончики такі дорогі....Дай мені свій туристичний заряджений. Блін, а я не хочу давати. Мені ніхто нічим за роки не допоміг. Сказала,що напевно,батько цей балон позичив своєму другу з Троєщини, бо балон стояв в гаражі. Цікаво, як він мав би його заперти на 23 поверх. Тобто йому грошей шкода на балончики, а ти своє віддай. Спитав скільки за зуб дала. Кажу 7300- пломбування каналів, відновити одну стінку, все пломбувалося через екран...Сказав- що я здуріла, бо це дуже дорого.
Пацан к успеху шел• вчера в 20:32
Ответ дляЗроблено у 80-х
Не прояаляется такое в первую неделю. В первые 3-4 мес.все было хорошо. Кино.кафешки.цветы. бильярд.театр.а вот потом....
Если женщина хочет,то она все увидит и он себя проявит,наводящие вопросы задаст