Зам. зав. Анонима• 26 января в 22:31
Чоловіки - англічани, які вони?
Хто знає, чоловіки - англічани, які вони? Можливо у когось чоловік з Англії? Або друг, хлопець? Хто спілкувався зі справжнім чоловіком з Англії, опишіть їх
Дякую
УжеВотДа• 26 января в 22:35
Вы думаете они все одинаковые? У мой подруги муж супер, мой друг конченый придурок, жлоб, потребитель
Сколько_мне_лет?• 26 января в 22:37
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Такі, як і українські, тільки говорять англійською
И католики
культУра• 26 января в 22:39
Різні бувають, як і українці, - звичайно, ментальність інша - не будуть за все платити, якщо ви на це розраховуваєте, але допоможуть розвиватися в карʼєрі, візьмуть на себе частину обов’язків по дому, по догляду за дитиною .
культУра• 26 января в 22:40
Ответ дляСколько_мне_лет?
А вони є?
Так, вони є, але їх кількість різниться в залежності від району Лондона, за його межами - їх більшість.
Ракета Ариана• 26 января в 22:46
Ответ дляСколько_мне_лет?
И католики
Сразу понятно, сколько у вас по истории в школе было
Сколько_мне_лет?• 26 января в 22:46
Ответ дляРакета Ариана
Гадаю_По_шнуркам• 26 января в 22:50
Ответ дляСколько_мне_лет?
В мене було 3
В Англії-протестанти
Сколько_мне_лет?• 26 января в 22:50
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
В мене було 3
В Англії-протестанти
А фиг вам
культУра• 26 января в 23:02
В Англії є і протестантські церкви, і католицькі, і купу різних церков інших віросповідань, але загалом англійці - не релігійна нація.
Миллениалка• 26 января в 23:08
Британці дуже різні. Я знаю багато, але не можу виокремити якусь таку характерну їх рису. Можливо до жінок ставляться, як до партнерів. Хоча спостерігала за чоловіками старших 50 років, то от вони вже до жінок більш, як до квіточок відеосяться. А так дуже різні, як і українці.
Хитрушка-чекушка• 26 января в 23:08
Ответ дляСколько_мне_лет?
Там же много арабов, индусов
Так точно і свої квартали у кожного + купа негрів, китайців і інших азіатів, вихідців із східної Європи. У Лондоні справжніх англічан майже не видно серед всієї багатонаціональної маси((. В маленьких містечках і селах є ще))
Ракета Ариана• 26 января в 23:08
Ответ дляСколько_мне_лет?
А фиг вам
Не позорьтесь. Откройте Гугл чтоли. В Англии католиков - такой же % как в Украине (9-10%).