Міряю від одиниці• 27 января в 10:58
Робота по ФОПу 3 групи
Постійно пропонують роботу по ФОПу, при тому оплата не більше за 30-35к. Це ок взагалі і чи виправдано його відкривати заради роботи у наймі?
Міряю від одиниці
• 27 января в 11:26
Ответ длямаска Ілона
А в вас є опції?
Це вже не «найм» буде, а робота підрядником.
Якщо є варіанти, тоді чи варто?
Бибер-анонимер• 27 января в 11:30
Ответ дляМіряю від одиниці
Якщо є варіанти, тоді чи варто?
Якщо є варіант та сама зарплата найманим, то не варто ФОП відкривати просто так.
МаксХмара• 27 января в 11:50
Если ведет бухгалтерию их бухгалтер. Я лично не верю, что до моей старости будет пенсия. Мне деньги нужны сейчас. Я лучше буду терять 5%, чем 23% на налоги. Фоп вполне устраивает.
маска Ілона• 27 января в 15:54
Ответ дляМіряю від одиниці
Якщо є варіанти, тоді чи варто?
Вам подобається сама робота? Тоді варто.
Перевага бути фопом також і в тому, що можна працювати і з іншими замовниками.