Чи окупація Запорізької області, чи навіть Харківської. Чи навіть всієї України.
Як це вирішить фундаментальні проблеми в економіці росії, створені війною?
Маска-0b9f• 27 января в 16:02
Ответ дляlilul990
Моя думка була іі буде: чим більше росія окупує, тим більше це усугубить її проблеми
Ну так подскажите эту гениальную мысль Владимиру Зеленскому
Борисфенка• 27 января в 16:04
Ответ дляlilul990
Розширення заради розширення? Для чого?
Для панування у світі.
Москалі не вміють самі нічого створювати, але вміють бігти і грабувати тих, хто щось надбав.
Війна як сенс і засіб існування.
Маска-0b9f• 27 января в 16:05
Ответ дляМанула
Імперії живуть лише коли розширюються. Вивчайте матчастину
Кто вам это сказал?
Ответ дляБорисфенка
Для панування у світі.
Війна як сенс і засіб існування.
Так а шо у нас грабувати? Ми теж нічого толковго не створили. Все привозне
Логічніше тоді нападати на китай
Борисфенка• 27 января в 16:06
Ответ дляlilul990
Логічніше тоді нападати на китай
Удалено администрацией...
Ракета Ариана• 27 января в 16:07
Никак. Им не нужен Донбасс. Они и не обещают мир после вывода украинских войск. Только перемирие.
Расчет на то, что украинские врйска выйдут из укрепрайонов. Мобилизированные с оружием начнут разбегаться по домам, мародерить и мстить тцк. Все начнет разваливаться. А русня без особых потерь возьмет сначала Запорожье, Днепр и Харьков. А потом и до Одессы дойдет.
Верить обещаниям Путлера после Иловайска в августе 2014 и после слов про ненападение за пару дней до 24.02.2022 нельзя.
Ответ дляРакета Ариана
Нашо їм це ніщебродство окуповувати? Смисл цього всього? Якшо всіх треба кормити і дати роботу
Маска-0b9f• 27 января в 16:09
Ответ дляМанула
Гугліть
Зачем?Британия живёт без расширений.И умирать не собирается.
Маска-0b9f• 27 января в 16:09
Ответ дляlilul990
Британія умирає всередині себе. Як нація
А.Понятно.