Чи окупація Запорізької області, чи навіть Харківської. Чи навіть всієї України.
Як це вирішить фундаментальні проблеми в економіці росії, створені війною?
Борисфенка• вчера в 16:11
Ответ дляlilul990
Так смислу немає. Через цю війну вони втратили довіру європейців
Така собі ’перемога’. Ще і осоромилися
А їх це не лякає, вони так роблять століттями.
Саранчу бачили? Оце те саме - де є врожай, прилетіти ордою і обгризти до кори.
Маска-0b9f• вчера в 16:11
Ответ дляlilul990
Нашо їм це ніщебродство окуповувати? Смисл цього всього? Якшо всіх треба кормити і дати роботу
Это в России то работы нет?Помнится перед полномасштабной даже поезд Львив - Москва был забит до отказа.
Ответ дляБорисфенка
Та ну, я думаю шо розрахунок був на бліц криг, як у трампа. І робимо бізнес далі
А зараз смисл цього всього якшо бізнесу вже не буде
Маска-0b9f• вчера в 16:13
Ответ дляlilul990
Москва не рєзінова
Кто сказал?Там населения больше,чем во всей Украине сейчас.
Ракета Ариана• вчера в 16:14
Ответ дляlilul990
Вы искренне верите, что Путен оперирует экономическими категориями?
Его интересует только сохранение власти (читай, возможность и дальше воровать) + роль в истории. Он себя на одном уровне даже не со Сталиным, а с Петром и Екатериной уже видит. Собиратель русских земель епт.
Плюс он понимает, что конец войны на любых условиях вызовет социальный взрыв в РФ. Поэтому шоу маст гоу он.
Ответ дляРакета Ариана
Плюсую, так і є
Ответ дляРакета Ариана
Я думаю, що гроші люблять рахунок. Не зря він за ті заморожені мільярди так слиною давиться. І кожен раз за них згадує
Маска-0b9f• вчера в 16:16
Ответ дляlilul990
Будемо всею Україною їхати в Москву на заробітки?
Откуда я знаю?Я не провидица.
Ангел сошедший с небес• вчера в 16:17
Ответ дляlilul990
Це ж не так як трамп - робить що хоче і йому все одно відкриті всюди двері
А як?
Ракета Ариана• вчера в 16:22
Ответ дляlilul990
Вы думаете, что лично Путин обеднел? Я вас разочарую.
А благосостояние расеян для него на 101 месте. Иначе в самой богатой ресурсами стране мира до войны не была бы средняя зп на уровне нищих Мексики или Марокко.
Да и украинцы ему такто не особо нужны. Он искренне предполагает, что большая часть вынуждена будет сбежать в Европу (сирийцев приняли 10+млн, значит и украинцев смогут) или в резервацию на Западной Украине. А кем заселить освободившие территории (одни из самых плодородных земель в мире) он найдет.
Ответ дляРакета Ариана
За 300 млрд серденько у нього все таки болить
Ракета Ариана• вчера в 16:28
Ответ дляlilul990
Вы о замороженных резервах? Так это не его личные. Возможности не хранить активы Центробанка в американских и европейских депозитариях до войны не было (ну если только вы не страна-изгой типа КНДР). С этими деньгами они морально попрощались еще в 2022, после того как 4 области по конституции своей присоединили.
А личные деньги ботокса - в кэше и крипте. Вы за него не беспокойтесь.
Калькулятор• вчера в 16:28
Ответ дляlilul990
Але тут не розширення а збільшення кількості ніщебродів і прихлєбатєлєй яких треба садити собі на шию
Ви вже писали саме це, про ’саджати на шию’. І я вам відповідала. Вони не планують вкладати у нас ресурси. Ну серйозно, у який із федеральних округів вони вкладають гроші окрім москви, сп та Кавказу? Тільки викачка ресурсів. Нафта, газ, алмази, в Україні це будуть зерно, метал, трудові ресурси
Ответ дляКалькулятор
Ок, вони качають. А куда продавати? Возити ряженими танкерами через три підставних фірми океаном з 50відсотковою знижкою.?
Ответ дляРакета Ариана
Їжте піроженки якшо у вас немає грошей на хліб. Все більше нагадує ситуація в росії
Калькулятор• вчера в 16:33
Ответ дляlilul990
Проблеми подихаючої імперії ніяк не пов´язані із її бажанням жерти, жерти, жерти
Ангел сошедший с небес• вчера в 16:35
Ответ дляlilul990
Європейці трохи якби проти агресивних придурків якщо це не трамп
Якби.. трохи... отож