Душка-свекрушка)))• 28 января в 13:52
Чому в машині взимку скло постійно пітніє?
це проблема вентиляції, вологи в салоні чи шо перевірити?
Рожайтретьего• 28 января в 14:36
Проблема в тому, що ви дихаєте. Не дихайте і не буде пітніти скло.
Совбез• 28 января в 14:38
Обдув прогріє скло і на ньому не буде конденсата.
А потім вони розказують, як деградує освіта.
Щедрик ведрик• 28 января в 15:35
Можливо антифрвз попадає з печки в салон. Моле таке давати. Тому вентиляція і обігрів може не допомогти.
Щедрик ведрик• 28 января в 15:36
Ответ дляSolnceya
Погана вентиляція. В мене було дуже багато машин за моє життя, в деяких це просто постійно. А в інших все добре.
Швидко вирішується, якщо включити обдув та кондиціонер
В мене кондиціонер включається лише від +5.
Файна_зупка• 28 января в 17:49
Поганий обдув. Як варіант, вмикайте кондиціонер - це збільшить потужність обдуву. Ну, і напрям, ясна річ, на скло.