Нога на ногу• 29 января в 17:11
Порадьте недорогий, ефективний і енергоощадливий обігрівач
Головне, -перевірений на досвіді
Докладальниця• 29 января в 17:14
Дива не буває. Або він дорогий буде, або не дуже ефективний. І всі ефективні енергозатратні
Силиконочка• 29 января в 17:17
таких нема. тим більше тепер.все розкупили давним давно. я купила у 2015 р такий. бере 1,5 кв.нагріває кімнату за 15 хв. -20 хв. 15 кв м.
норвежський конвектор. можна виставити темп.є нічний режим.сам відключається
Нога на ногу
• 29 января в 17:17
Ответ дляСиликоночка
Ви перевіряли, що нема?
Силиконочка• 29 января в 17:18
Ответ дляНога на ногу
Ви перевіряли, що нема?
знайдіть)))благословляю. щоб і недорогий,і мало брав електрики..зараз якась вонюча дуйка бере 2,5 -3 кв.виключив-і знов холодно
Нога на ногу
• 29 января в 17:19
Ответ дляСиликоночка
Що знайти? Ви б хоч показали про що мова йде
Силиконочка• 29 января в 17:20
Ответ дляНога на ногу
в києві був магазин клімат-контроль.там брала.він пропав в 2016 р. там було багато толкових штук.
Єнергоощадливий обігрівач, це ви щось цікаве вигадали 😀 Обігрівач будь-який виробляє стільки тепла, скільки споживає енергії. На один кіловат світла один кіловат тепла. А от якщо опалювати кондиціонером інверторним с зимовим пакетом! Можна зекономити.. Але більш всього буде економія до міну 5 градусів! Наприклад, якщо на дворі 0, або плюс 1 , то з 1 кіловату енергії, він може робити від 2.5 до 3 кіловат тепла 😉
Жертва интернета• 29 января в 17:20
Ответ дляНога на ногу
Такий буду замовляти
Нога на ногу
• 29 января в 17:20
Ответ дляСиликоночка
Марку напишіть і модель
Або фото
Нога на ногу
• 29 января в 17:22
Ответ дляMaksismus
Не варіант, квартира зйомна
Пиши-пропало• 29 января в 17:22
Ответ дляНога на ногу
Марку напишіть і модель
Або фото
Ви ще забули дописати:, щоб оплатила і вислала
Силиконочка• 29 января в 17:25
Ответ дляНога на ногу
Марку напишіть і модель
Або фото
знайшла.але тоді то НОрвегія робила. ну і він геть недешевий. але гарантія там пожиттєва))))
Силиконочка• 29 января в 17:23
Ответ дляПиши-пропало
та,таке хамло))))
Нога на ногу
• 29 января в 17:25
Ответ дляПиши-пропало
Ви серйозно? Це така проблема показати свій обігрівач, який влаштовує? Якийсь сюр, ніби я грошей тут прошу на карту скинути🫣
Зубная фея• 29 января в 17:25
Ответ дляНога на ногу
Ви перевіряли, що нема?
Просто физику, хотя бы школьную, помним. Не существует экономного и чтобы грел хорошо.
Пиши-пропало• 29 января в 17:25
Ответ дляСиликоночка
та,таке хамло))))
Пропоную списати це холод і кацапів
Нога на ногу
• 29 января в 17:26
Ответ дляСиликоночка
Дякую!
Пиши-пропало• 29 января в 17:26
Ответ дляЗубная фея
І при цьому недорогий
Силиконочка• 29 января в 17:27
Ответ дляЗубная фея
есть)) )
Нога на ногу
• 29 января в 17:28
Ответ дляПиши-пропало
Пропоную списати це холод і кацапів
Де я хамила? Ну, от де? Пишу конкретне питання-хамло! Невже в кожному повідомленні треба дякувати і молити?
Пиши-пропало• 29 января в 17:31
Ответ дляСиликоночка
есть)) )
І саме головне, мінімальна потужність і ціна, майже задарма.
Булькаю• 29 января в 17:31
Ответ дляНога на ногу
я свой брала , когда меня муж с роддома забрал в октябре. дитенку уже 21 год. даже если покажу, точно не найдете такого, тооочно.
Масляный обогреватель, на батарею похожий. прогревает комнату 15-20 мин. мощный..
Не знаю, чи є у вас вдома газ. Коли почалося відключення опалення, ми взяли собі інфрачервоний обігрівач, ось такий: . Підключили до газу і тепер у будинку постійно тепло. Можна також використовувати з ним невеликі газові балони літрів на 5 - 8, але це потрібно бігати іноді на заправку. Але з іншого боку із цими відключеннями світла на електричні обігрівачі надії немає зовсім. А тут вже є 100% впевненість, що можна зігрітися, тим більше, що зима цього року люта. Та й з фінансів цей обігрівач не так вже й дорого коштує.