Ангел-предохранитель• 30 января в 03:54
Реально ли привороты на любимого работают
Реально есть истории ? Или это все херня
Маю натхнення• 30 января в 07:00
Вчера девушка писала, за 3.5 к.€ сделала приворот и живёт с успешным мужем припеваючи
Одна_на_всей_планете• 30 января в 07:48
Ответ дляМаю натхнення
А потім він зіпється і коні двиге
Дую на вітер• 30 января в 08:29
Ответ дляОдна_на_всей_планете
А потім він зіпється і коні двиге
Нічого він не дурне. Сидить собі в теплоті та не в обіді. Ви думаєте в Україні такого мало. Звичайно це порушує закони природи і потім диву дивуєшся чому така наша до нас агресивна, а це все енергії бунтують, природа противиться.
Одна_на_всей_планете• 30 января в 08:34
Ответ дляДую на вітер
Порушується воля людини, він з часом повне бушувати
Алгонавт• 30 января в 08:42
Знакомая делала. Не получилось. У нее начались серьезные проблемы, уже 10 лет разгребает. А тот, на кого делали, заболел сильно, но вроде вылечился
Пушап Мі мі• 30 января в 09:09
Бред это все. Я в это не верю. Но даже если бы такое существовало, нахрен оно надо? Ну не любит тебя кобелина или шляется? ну и пошел вон значит.
Это же мерзко, что он не любит и не хочет тебя одну всю жизнь, а его надо заставлять.
Пушап Мі мі• 30 января в 09:10
Ответ дляМаю натхнення
Нехило кто то бабла срубил на глупой бабе.
Пушап Мі мі• 30 января в 09:11
Ответ дляОдна_на_всей_планете
А потім він зіпється і коні двиге
В алкоголизме виноват только сам алкаш/ка, это выбор человека.
Все питаю зарання• 30 января в 15:13
Ответ дляПушап Мі мі
Це не про той алкоголізм. Ви просто не розумієте природу оцих магічних втручань.
Порушується свобода вибору. Чоловік хотів одне, програма змінює його наміри на інші. Одне з двох. Якщо чоловік сильний, то приворот не спрацює (а тій дурі, що робила по шапці прилетить). Якщо ж чоловік слабкий, то програма почне подавляти його та його волю. Наслідки на вибір, інколи і всі разом. Почнуться серйозні проблеми зі здоров´ям, скорочується вік життя. Чоловік починає пити, вживати наркотики, вести себе агресивно, включно з побиттями, до тієї самої дуринди. А чому? Правильно, бо має отримати по шапці, щоб дійшло що втручатися в життя інших не комільфо.
В тому то і справа, що конкретно в цьому випадку це не вибір чоловіка. Це якраз нав´язаний вибір зовні
Пушап Мі мі• 30 января в 15:13
Ответ дляВсе питаю зарання
Зрозуміло. А що робити якщо жінка знайома щось магічила іншій жінці і сама про це сказала напідпитку?
Все питаю зарання• 30 января в 15:15
Ответ дляПушап Мі мі
А Ви яким боком до тієї третьої жінки?
І ще питання, чому ця жінка, що магічила Ваша знайома? Має бути вже ’колишня знайома’ :)
Пушап Мі мі• 30 января в 15:19
Ответ дляВсе питаю зарання
А Ви яким боком до тієї третьої жінки?
Була знайома, я з нею жила в одному місті колись. З початком війни я їй допомагала, як і комусь іншим, бо було шкода. Але як грошей не стало, проблеми, захворіла, не змогла допомагати, вона написала багато поганих побажань, злих слів і до купи казала что магічила мені поганого і тд. Ще казала що в неї і бабка така ж була.
І хоч я в це як би не особо вірю, бо віруюча, зла їй не робила, але мало лі, може щось тре зробити. Маю на увазі, як ото кажуть, в солі скупатись абощо, на всяк випадок)
Пушап Мі мі• 30 января в 15:24
Ответ дляВсе питаю зарання
А Ви яким боком до тієї третьої жінки?
Я її вже блочила кілька разів, а потім шкода було, розблокувала, допомагала. Але вона ніби стала суцільне зло, одного разу вона мені зателефонувала, я взяла слухавку вона писала що майже помирає, і вона мені відповіла таким голосом, що ніби то якась нечисть мені це сказала, ну як нелюдський голос. Мені стало неприємно і я поклала слухавку.
Пушап Мі мі• 30 января в 15:23
Ответ дляВсе питаю зарання
А Ви яким боком до тієї третьої жінки?
Я завжди була жаліслива до всіх, але це не визивало зазвичай любові та поваги чи жалю до мене, а навпаки.
Ця жінка мені ще сказала: раз ти допомогаєш іншим, значить в тебе багато чого є.
Все питаю зарання• 30 января в 15:31
Допомагати треба завжди обережно.
Лише коли людина просить про допомогу (якщо звісно це не якась екстренна ситуація, де людина умовно кажучи непритомна). Ну і навіть після прохання вчитися розпізнавати кому варто допомагати, а кому ні.
Доброта це не завжди про безвідмовність та любязність.
Благими намірами моститься дорога в пекло. Не просто так це придумали
Пушап Мі мі• 30 января в 15:35
Ответ дляВсе питаю зарання
Допомагати треба завжди обережно.
Про мене мало турбувались з дитинства і мені шкода інших мабуть тому що я знаю як це, коли ти голодний хворієш в небезпеці і нікому немає діла до того.
Але не завжди можу розрізняти одразу добрих людей від недобрих(
Пушап Мі мі• 30 января в 15:34
Ответ дляВсе питаю зарання
Допомагати треба завжди обережно.
Так :(
я це розумію зараз. Я хотіла наприклад від серця допомогти людині, але вона замість того зла на мене, ще писала: не бреши що в тебе немає грошей чи захворіла, це брехня
От тобі й на, думаю.
Пушап Мі мі• 30 января в 15:35
Ответ дляВсе питаю зарання
Допомагати треба завжди обережно.
Багато я дурні наробила за життя і протягом війни, але вже як є. Про всіх думала, а про себе забула. І всі забули)
Все питаю зарання• 30 января в 19:59
Ответ дляПушап Мі мі
Ви отримали уроки і судячи по Вашим словам вони були не даремні і схоже Ви на правильному шляху
Ангел-предохранитель
• 31 января в 03:41
Ответ дляОдна_на_всей_планете
А потім він зіпється і коні двиге
Зато с баблом будет
Все питаю зарання• 31 января в 04:06
Ответ дляАнгел-предохранитель
Зато с баблом будет
Так хто Вас стримує? Робіть що хочете. Тільки потім не нийте ’за що мені _____?’