Коник-стрибунець• вчера в 08:52
Інтенсивно іспанська розмовна- чи потрібно вчити для подорожі на 2 тижні?
Швидка Настя• вчера в 09:05
Каждый день эта тема. Вы так хотите ее учить, что только и говорите об этом.🤣
Швидка Настя• вчера в 09:15
Ответ дляБоневтікла
Правильный вопрос-зачем?
У человека событие великое, не знает как подготовиться.
Відірву та викину• вчера в 09:31
Ответ дляШвидка Настя
Про італійську вчора була моя тема, якщо ви про це.
Чудово якщо людина вчить щось, а не ядром пирскає
Відірву та викину• вчера в 09:32
Ответ дляБоневтікла
Правильный вопрос-зачем?
Щоб мізки трохи працювали.
І не отупіли геть на порадниці
Бідося• вчера в 09:45
Ответ дляВідірву та викину
Щоб мізки трохи працювали.
І не отупіли геть на порадниці
Абсолютно нормально и достаточно выучить с десяток ключевых слов вежливости/на каждый день и связанных с ними выражений.
И тренировка памяти и уважение к стране и её людям
наКоблучках• вчера в 09:51
Вивчіть стандартні фрази англійською і буде вам щастя у всіх подальших подорожах. До того ж ще існує чат джіпіті
дама_из_декрета• вчера в 10:10
Я завжди вчу хоч кілька фраз мовою країни, куди їду. Іноді вони взагалі не спілкуються англійською і це дуже допомагає. Але я і так лінгвіст. Мови легко вчу.
Швидка Настя• вчера в 11:37
Ответ дляВідірву та викину
Кто-то не дочитал и смысл не понял. Наверное, все мысли о логопеде были.