Усміхайлик• вчера в 11:51
Иду в баню, вопрос внутри
Может я тупая, но с парнем идём в баню, заказана 2х этажный для нас двоих с бассейном на улице
Вопрос, что взять с собой, с ним сидеть там в купальнике в полотенце? В чём выходить на улицу в бассейн?
Я что то нервничаю и переживаю
Ашолюдискажуть• вчера в 13:22
Ответ дляУсміхайлик
В том то и дело, купальник на металлический застежке
То парьтеся топлес
Ашолюдискажуть• вчера в 13:23
Ответ дляВиннипуховна
ну ви й сміливі в таку погоду
Якраз по погоді, після бані тіло пару днів не мерзне
Виннипуховна• вчера в 13:25
Ответ дляАшолюдискажуть
баня - це добре, а ось холодний басейн ...
Ашолюдискажуть• вчера в 15:23
Ответ дляВиннипуховна
Басейн цілком можна після третього заходу в парілку. Я купаюся в ополонці ( з головою, щоб правильно розподілилися кров в тілі) між двома пропаками віником. Пробувала в сніг між пропарками, погано оходжується тіло, потім не тримає другу пропарку.
Виннипуховна• вчера в 15:24
Ответ дляАшолюдискажуть
я колись теж так робила, а зараз це відразу буде ’привіт, гінеколог’
Щедрик ведрик• вчера в 15:33
Ответ дляАшолюдискажуть
В ідеалі в парілці в головному зборі, а як вийти в кімнату відпочинку знімати головнмй убір
Ні, в ідеалі якраз обливатись водою в парілці і не перегрівати голову.
Я просто 12 років з фінами живу, мені вже мізки промили, як треба і чому саме так)
Ашолюдискажуть• вчера в 16:38
Ответ дляЩедрик ведрик
Я знаю як в слов´янській партій, де вмсокамвологість і вища температура, ніж в римсткій ані, , а у фінів температура виша, тому вони підривають холодної.
Ашолюдискажуть• вчера в 16:40
Ответ дляВиннипуховна
Ні. Я плаваю не один рік в холодній. Ну взагалі окрім бані я з 2022 моржую трохи,( зараз мороз, то лише вдома обливаюся,) коли буде від +5 повітпя знову в купіль, літом в джерелах купаюся через день, де 5/6-10/12 градусів.
Виннипуховна• вчера в 17:20
Ответ дляАшолюдискажуть
ви молодець, смілива)
Ашолюдискажуть• вчера в 17:41
Ответ дляВиннипуховна
ви молодець, смілива)
Так, це в голові все. Спочатку почала обливатися вдома, бо війна і стало страшно, що не буде теплої води: як помитися холодною... Нічого зараз мозок холоду не боїться