Бочка порохУ• 30 января в 14:16
Кот зимой пьет очень мало воды и ест сухой корм
Как добавить больше воды в рацион, чтобы не было проблем с почками?
Весела моль• 30 января в 14:22
З фонтанчиком більше п,є.
В нас якраз хронічна ниркова недостатність(
Тихомандражная• 30 января в 14:23
Наставити більше посудин з водою у цікавих йому місцях. У нас, наприклад, спеціально для кота стоїть велика ваза з широким горлом з водою на підвіконні. На іншому - літрова пивна кружка. З них п´є краще ніж з миски на підлозі.
Одна_на_всей_планете• 30 января в 14:24
Ответ дляВесела моль
З фонтанчиком більше п,є.
у нас завдяки фонтанчику миє лапи у своїй тарілці, а потім облизує їх і ванну. По декілька разів на день наливаємо воду - все навкруги залито і мокрі лапи))
Тихомандражная• 30 января в 14:25
І у самій ванні у мене стоїть маленький тазик з водою, там плаває стара зубна щітка - грається, мочить лапи, потім їх облизує.
Яичница с беконом• 30 января в 14:26
Ответ дляБешене сарі
може коту видніше скільки йому хочеться пити?
Вряд ли. Кошка после переезда перестала пить. Не нравится ей вода вкус другой, наверное. Я ничего не могу сделать. Посуду меняла, ставила кружки, банки, стекло. Покупную, из крана, сырую и кипяченую. Не пьет и все