Засомневаю• 30 января в 15:22
Як купити квартиру/будинок простому смертному?
Наприклад коли твоя зп 25 тисяч на місяць,це ж навіть іпотеку не дадуть при такій зп ,і квартира в спадок від бабусі дістається далеко не кожному
Кошка Мурка• 30 января в 19:34
Ответ дляХачапууури
А ви, коли підписували згоду на придбання квартири та на кредит, не цікавились, нащо це робити? Ви погодилися, що велика частина сімейних грошей буде витрачатися щомісячно 20 років. А ще ви погодилися, що якщо не дай Боже, щось з чоловіком трапиться, вам доведеться оплачувати кредит далі. Ви з чоловіком разом за законом - одна фінансова система. А у вас виходить, що відповідальність ви взяли, але нічого від цього не отримуєте.
Зараз не завжди треба.
Ми брали іпотеку на чоловіка 4 роки тому, так моя присутність була чисто номінальною.
Для заспокоєння продавців, що я не проти купівлі.
Якщо там чоловік такий прохаваний, а автор така туга, то він міг її навіть не покликати на угоду.
І оформити все на свою матір, наприклад.
А от 11 років тому, 5 годин оформлювалися, купу всього підписувала. Так що....
Люблю джаз• 30 января в 19:37
Ответ дляЗасомневаю
На оренді за яку платить виключно чоловік
А ви до нього звідки прийшли, де раніше жили? Де житло ваших батьків та їхніх батьків (від 2 до 6 квартир/будинків). Вам взагалі ніяка спадщина не світить?
Тоді ще можно шукати доглядання з правом успадкування. Таких варіантів зростатиме, бо багато повиїзжали, а батьків кинули
Кошка Мурка• 30 января в 19:37
Ответ дляЗасомневаю
Це вас не стосується,до чого ж тема зовсім не про мого чоловіка його гроші та житло,а про мене!
Ви троль , чи тупа як пробка?
Девальвация• 30 января в 19:39
Зачем квартира в Украине? .
Моя родственница в Германии с сыном уже отложила на квартиру в Харькове за это время . Но возвращаться не хочет ,говорит вдруг нас погонят ,я вернусь и куплю .
До войны она не могла мечтать о таком ,жили в 2х комнатной гостинке в четвертом ,мама ,брат и она с сыном ! .
Ешьте за границу и откладывайте максимально .
долой_лама• 30 января в 19:52
Ответ дляЛюблю джаз
Я не автор, але відповім.
Народилася і виросла в Києві, жила до першого заміжжя з матір´ю, сестрою та бабусею в невеликій квартирі, яку бабуся отримала від заводу, на якому працювала десятиліттями.
У бабусі теж нічого не було, до цієї квартири, вона з села, тієї хати вже давно нема.
Батько мій ’вийшов за хлібом’ коли мені було 3 роки.
Зараз в тій квартирі живе моя сестра з сином та матір.
Тому фактично у мене ніякого ’спадку’ нема і бути не може.
І таких людей дуже багато.
Ну ниче се• 30 января в 20:09
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Ай -яй. А без освіти ніяк? Зараз диплом є у 90% українців, за спеціальністю працює 10%. Освіта до ж...
Вчитися 5 років аби на касі сидіти чи бути офісним клерком?
Якби в автора були здібності до начання чи інтелектуальної праці, то таких питань вона б не задавала.
Вихід один - працювати. Шукати роботу з достойною оплатою і працювати. Піднятися і з чемоданом їхати туди де потрібні люди і платять- ферми в Англії, Нідерландах, Фінляндії, будинки престарілих в Німеччині, Італії і т.п.
Знаю лиш те, що з моіх однокурсників - спеціалізація архітектура і дизайн, працюють за спеціальністю чи суміжними більше половини. Графічний дизайн, архітектура, конструювання, інженери, веб дизайн .
Навчання було складне й не купували дипломи. А люди знали, чого вчаться і що хочуть
Ну ниче се• 30 января в 20:10
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Чого на касі? Моі одногрупники мають дипломи, своі компаніі чи в бюро. Архітектори, конструктор, графіки. А якщо одразу брати щось аби було - то питань нема
Ну ниче се• 30 января в 20:12
Ответ дляЗасомневаю
Не працюю за фахом та ніколи не працювала
Я в Києві
Чому? Чому не працюєте? Навіщо тоді вчитися було?
Ну ниче се• 30 января в 20:13
Ответ дляЗасомневаю
В закладі харчування ,на кухні
Та нормально. Можна до головного повара чи менеджера дійти
Засомневаю
• 30 января в 20:34
Ответ дляЛюблю джаз
Жила раніше в гуртожитку за який платили батьки
Засомневаю
• 30 января в 20:35
Ответ дляДевальвация
Зачем квартира в Украине? .
А з чого там відкладати?
Голова колгоспу• 30 января в 20:36
Ответ дляЛюблю джаз
Ви таке дивне пишете. У більшості городян 40+ бабусі й дідусі були сільські, будинків тих давно нема, та й дітей в селах було по троє-п´ятеро як мінімум, який там спадок. У тих хто молодші 35-40 бабусі й дідусі, або хтось із них живі, живуть у своїх квартирах чи будинках, і якщо їх житло й залишиться, то дітям , а не онукам. Діти віком 45-60 років далеко не всі зуміли купити житло, бо безкоштовного радянського вже не застали, а купити в 90-ті було майже неможливо, багато хто живе все життя на зйомі, або з батьками, то житло після бабусь і дідусів достанеться батькам, а не онукам.
Засомневаю
• 30 января в 20:37
Ответ дляНу ниче се
Тому що не беруть без досвіду по моєму фаху
Засомневаю
• 30 января в 20:37
Ответ дляНу ниче се
Там зп набагато більша?
Головний кошак• 30 января в 20:40
Ля автор с 25 тыс нельза ни дом ни квартиру, ни машину ни даже детей!
Нельзя работать за такую зп !!!
Кошка Мурка• 30 января в 20:47
Ответ дляНу ниче се
Та, щоб дійти треба мізки мати, вчитися та працювати.
Там технологічні карти, складання меню, закупівлі та багато іншого.
Вона в цьому не розбереться ніколи.
Засомневаю
• 30 января в 20:52
Ответ дляГоловний кошак
Нельзя работать за такую зп !!!
Я працювала і за 15 тисяч минулого року
Голова колгоспу• 30 января в 21:12
Ответ дляГоловний кошак
Нельзя работать за такую зп !!!
Про таку зарплатню дуже багато людей тільки мріють. Це більше середньої по країні, тобто мінімум половина населення отримує менше, багато людей значно менше.
Пампушечка• 30 января в 21:20
Ответ дляЧупокабра
Кривой рог есть такие цены
Там і до війни нема шо робии, а зараз і подавно
Пампушечка• 30 января в 21:21
Ответ дляПасхальний тролік
Підходить підвищити свій проф рівень-хочу в депутати!!!
там потрібна тільки фантазія як пи..дити.
Уточніть там пропущена буква і чи и?
Пампушечка• 30 января в 21:23
Ответ дляПасхальний тролік
Це як? Рідкісний спеціаліст по логістиці чи юрист? Ну розкажіть будь ласка, в чому ексклюзив без особистих зв´язків, і що таке ці ’спеціалісти’ можуть зробити, чого не може зробити родичка власника компанії)) і яка цінність в Європі таких спеціалістів, як педіатр чи медсестра в Україні в Європі вже не такі цінні ((
Ну от вище писали за програміста вентиляційних систем.
Розробники мікросхем, наприклад, чим не цінні??
лаМпочка• 30 января в 21:52
Ответ длядолой_лама
Я не автор, але відповім.
І таких людей дуже багато.
Чого немає спадку? Якщо частина квартири або вся квартира належить вашій матері, то ви отримаєте частину квартири в спадок.
долой_лама• 30 января в 21:54
Ответ длялаМпочка
Я ж не буду судитися з сестрою за шматок маленької квартири..
лаМпочка• 30 января в 22:05
Ответ длядолой_лама
Так це не означає, що у вас немає спадку, це означає, що ви не хочете його отримати
Мама Никитки-2• 30 января в 22:21
Ответ дляЗасомневаю
Ну так купивши той хрущ за 20 вкласти в ремонт і заміну труб доведеться більше 20 тисяч ще
Ну тоді платіть лівому дядьку)
Мама Никитки-2• 30 января в 22:22
Ответ дляЗасомневаю
Я в Києві
А за фахом хто? Може по вашій спеціальності зарплата вища?
Кошка Мурка• 30 января в 22:27
Ответ дляСвідок Перемоги
за 12 сторінок були якісь цікаві варіанти?
Автор хоче щонайменше квартиру в новобудові в Києві.
Ще одну.
Бо її чоловік вже виплачує іпотеку.
Ще одну.
Бо її чоловік вже виплачує іпотеку.
Засомневаю
• 30 января в 22:36
Ответ длялаМпочка
І що потім жити там із сестрою та її дитиною?