Засомневаю• вчера в 15:22

Як купити квартиру/будинок простому смертному?

Наприклад коли твоя зп 25 тисяч на місяць,це ж навіть іпотеку не дадуть при такій зп ,і квартира в спадок від бабусі дістається далеко не кожному
Кошка Мурка• вчера в 23:51
Ответ дляМама Никитки-2
Пише що ще платить, а те, що живуть на оренді, то означає що або квартира ще недобудована ( то там і договору купівлі продажу немає) або в іншому місті
Так це у автора грошей нема.
А у її чоловіка є.
Може йому квартира потрібна, щоб водити коханок, а з дружиною можна і на зйомі пожити.
Чи просто ремонт робить.
Чи коханка якраз вона, а квартира куплена для дружини, чи майбутньої дружини.
Мало інформації.
автор Засомневаю • вчера в 23:49
Ответ длялаМпочка
А чому ні, якщо більше немає житла?
А якщо там одна кімната?
автор Засомневаю • вчера в 23:49
Ответ дляНу ниче се
Так йти на стажування чи десь помічником вклинитися. То в усіх професіях треба досвід, але якось молодь починає працювати
За 10 тисяч приділяти 5 днів на тиждень?
автор Засомневаю • вчера в 23:52
Ответ дляКошка Мурка
У мене син кухар.
І за освітою теж.
Тому знаю як пашуть ті кухарі, хто хоче чогось досягти. І мізки там потрібні не малі, якщо не хочеш помічником бути все життя.

Автор в елементарних своїх правах не може розібратися, але з запросами на по суті другу хату в сім´ї + оренда.
Туди беруть без спец освіти та спец навичок всіх підряд ,не смішить,ну яка освіта там потрібна ,щоб картоплю почистити,ПТУ після 9 класів?
Кошка Мурка• вчера в 23:55
Ответ дляЗасомневаю
От і будете чистити картоплю все життя. За 25к, це в кращому випадку )
автор Засомневаю • сегодня в 00:01
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Как это нет? Я не понимаю, у вас есть пол квартиры купленной в браке, или муж не муж, а сожитель?
В мене немає квартири,ще не заробила
автор Засомневаю • сегодня в 00:04
Ответ дляЖивунаБагамах
Пусть меня обосрут, я не понимаю как за всю жизнь можно не купить хоть одну квартиру. Мне 39, я лично купила третью, но без особой цели, если б не была из Донецка, то хватило бы одной. Если не зарабатываете выше среднего, то есть кредиты, ипотека, например. Я вторую квартиру купила в кредит от застройщика и выплачивала семь лет, был сложный период. Но блин, всю жизнь прожить и не рискнуть, не попытаться влезть в незнакомую область работы и жить без своего жилья....для меня странно. Я опять живу на сьеме тк уехала от войны заграницу, но и тут уже выяснила все варианты как купить в ипотеку или долгосрочный кредит. Возможно нужно вам менять мышление, без обид
А ви вкурсі ,що іпотеку не дають тим хто мало заробляє?
Ось це ваше якщо не заробляєте вище середнього тоді іпотека взагалі не варіант
автор Засомневаю • сегодня в 00:06
Ответ дляЗабризкана водою
Та невже))) ну однозначно, краще так як у вас- або нічого,або до батьків з мишами. А хрущ - ні, куди ж королеві))
Краще вже смарт 20 кв чим хрущ
Хрущі вже занадто старі
автор Засомневаю • сегодня в 00:07
Ответ дляМама Никитки-2
А працюєте ким?
На кухні в закладі харчування
автор Засомневаю • сегодня в 00:07
Ответ дляГага Газу
Ви собі уявляєте українського пенсіонера, який у свої 75 знімає квартиру хай навіть за 10 тис грн?
Я не уявляю такого навіть
ПампушОК• сегодня в 00:09
Ответ дляЗасомневаю
Я відкладала 10 років по 100 Дол з зп та авансу , дочекалась моменту в 15 році кинула все в котлован. На виході- норм новобудова, вже дочка живе. Шлях простий, але нудний і ризикований)
автор Засомневаю • сегодня в 00:09
Ответ дляАнтиТанкист
Откладывать можно с любых сумм. Не обязательно сразу покупать трёхкомнатную, вы начните с гостинки. Просчитайте какие сейчас цены на рынке, где что есть. Сколько у вас тех же кредитных лимитов. Есть гостинки совсем недорогие. И дальше по принципу снова копить и уже брать 1-2 комнатную.
И конечно крутиться надо, а как вы хотели? Подработки, нестандартные решения заработка. Ищите если есть цель
Дякую,я вже про це задумалась вчасно хоч ,що нічого в мене немає
автор Засомневаю • сегодня в 00:10
Ответ дляКошка Мурка
Так туди реально беруть без освіти та вимог ,це така професія яку може опанувати будь яка людина за пару днів
автор Засомневаю • сегодня в 00:12
Ответ дляПампушОК
Яке місто та скільки пішло ще грошей на ремонт?
ПампушОК• сегодня в 00:17
Ответ дляЗасомневаю
Крюківщина, але нам норм, бо ми живемо на Севастопольській. Ремонт робили довго і нудно, спішити не було куди. Черновий ( робив забудовник за бажанням)- 100 ує метр( електрика, стяжка, штукатурка, розводки,котел, засклити лоджию). Але це було 10 років тому,це дуже давно )))
Кошка Мурка• сегодня в 00:24
Ответ дляЗасомневаю
Картоплю чистити - так.
Моя 10-річна дитина за 15 хвилин навчилася, вам, може і пару днів треба.
Керувати кухнею, закладом, закупками, складати технологичні карти, меню та все інше - на це треба освіта. Або розум, щоб розібратися без освіти.
Не пириживай• сегодня в 02:46
Ответ дляУказка
автор, если вы одна/один - можно на 5 тыс жить, 20 ипотеку платить лет 30
и будет вам хата
Вы здорова????
Не пириживай• сегодня в 02:49
Читаю коменты и фигею,люди вы от куда???что пишите это ,отложи,выучись и тд,в какой стране вы живете а?
Мама Никитки-2• сегодня в 03:24
Ответ дляКошка Мурка
Так це у автора грошей нема.
А у її чоловіка є.
Чи просто ремонт робить.
Мало інформації.
Автор чорним по білому написала, що чоловік ще платить іпотеку. Не фантазуйте
Мама Никитки-2• сегодня в 03:26
Ответ дляЗасомневаю
Це вам за чищення картоплі 25К платять? Чи ще яку роботу по сумісництву робите? Техробітниця?
Мама Никитки-2• сегодня в 03:27
Ответ дляЗасомневаю
Посудомийкою чи шеф-кухарем?