Засомневаю• сегодня в 15:22
Як купити квартиру/будинок простому смертному?
Наприклад коли твоя зп 25 тисяч на місяць,це ж навіть іпотеку не дадуть при такій зп ,і квартира в спадок від бабусі дістається далеко не кожному
Засомневаю
• сегодня в 15:25
Ответ дляНу ниче се
В райцентрі
І шо там робити тоді?
Там ціни теж на квартири та будинки є високі ,а зп значно нижчі
Кидаю курити• сегодня в 15:25
Ответ дляЗасомневаю
А де жити тоді?
всю жизнь снимать, за границей например в основном так и живут и ничего...
Указка• сегодня в 15:28
автор, если вы одна/один - можно на 5 тыс жить, 20 ипотеку платить лет 30
и будет вам хата
ЛюбимаЯНЬ• сегодня в 15:28
Вчитись, зростати у з/п, інвестувати.
Їхати за кордон, заробляти там, купувати тут.
У крайньому разі купувати дешеву хату в селі і шукати віддалену роботу.
Инфотуфелька• сегодня в 15:30
Жити там,де робота.
Шукати бюджетне житло.
Збирати теж на бюджетне,гуртожиток спочатку.
Через кілька років продати і купити однушку.
В ні,то купуйте дачу і облаштовуйте під будинок
Шукати бюджетне житло.
СкиниУскачи!• сегодня в 15:30
Живете с мамой на 10 тыс грн, 15 откладываете в $. За 4 года покупаете квартиру
Синиця у спідниці• сегодня в 15:30
Никак, если рассчитывать купить квартиру с ЗП 25 тыс (а лишь бы где вам же не подходит, потому что ’а что там делать’).
Куколка-мяуколка• сегодня в 15:30
Питання у іншому. Якщо неможливо зоробити на житло, будується в декілька разів меньше за потребу ринку, держава не робить ніяких програм, то нащо взагалі сидіти у цій країні? Таке питання задає собі будь-яка притомна людина до 25
Засомневаю
• сегодня в 15:31
Ответ дляСкиниУскачи!
Там ,де живе моя мама немає зп 25 тисяч
Засомневаю
• сегодня в 15:32
Ответ дляЧупокабра
А где вы сейчас живёте ?
На оренді за яку платить виключно чоловік
Просериарила молодость• сегодня в 15:32
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Вчитись, зростати у з/п, інвестувати.
Куда инвестировать, что инвестировать, как инвестировать???
У людей зарплата 12-25тыс
Басноплетка• сегодня в 15:32
є кредити для молоді,
можна взяти іпотеку під поручителя,
скласти на кімнату в гуртожиту 5-7 тис дол, щоб не витрачатись на орендоване житло і виплачувати кредит,
інша робота, підвищувати свій проф рівень, щоб більше заробляти.
ну або вдало вийти заміж)
можна взяти іпотеку під поручителя,
ну або вдало вийти заміж)
СкиниУскачи!• сегодня в 15:32
Ответ дляЗасомневаю
Там ,де живе моя мама немає зп 25 тисяч
Тогда снимаете койко-место, откладываете 10000 грн ежемесячно и за 5 лет покупаете квартиру
Чупокабра• сегодня в 15:32
Ответ дляЗасомневаю
І шо там робити тоді?
Тогда замуж выходите
Пусть муж вам купит. За границу езжайте работать. Идите учится на новую профессию.
Чупокабра• сегодня в 15:33
Ответ дляЗасомневаю
А муж что думает по этому поводу ?
Он тоже сирота ?
Кидаю курити• сегодня в 15:34
Ответ дляSvitlo_
А як в старості з українськими пенсіями?
интересный вопрос, только могила получается....
Засомневаю
• сегодня в 15:34
Ответ дляSvitlo_
Купити дешеву квартиру де будете жити на старість.
Дешеву це за скільки ?
Кидаю курити• сегодня в 15:36
Ответ длявре_Динка
Розвиватися, ставати рідкісним високооплачуваним спеціалістом, а не просто працювати на 25тис. Якби я 10років назад продовжувала працювати на 8 тис, то там де я зараз я б не була
в те що маю зараз не мала б
в какой сфере развивались?
СкиниУскачи!• сегодня в 15:36
Ответ дляЗасомневаю
Ну так 15 тыс откладывайте и за 4 года купите квартиру