Засомневаю• вчера в 15:22
Як купити квартиру/будинок простому смертному?
Наприклад коли твоя зп 25 тисяч на місяць,це ж навіть іпотеку не дадуть при такій зп ,і квартира в спадок від бабусі дістається далеко не кожному
Засомневаю
• вчера в 18:29
Ответ дляТигрЛьвович
кто-то вам наставил ржущих реакций, а мы в свое время так и сделали. Это очень спорное решение было, но сейчас я пишу это сообщение из своей квартиры, а это уже результат
В якому місті ?
Брюлик в стразах• вчера в 18:31
Ответ дляЗасомневаю
Квартира його,бо гроші його
Так купленное в браке напополам делится
Голова колгоспу• вчера в 18:31
Ответ дляЗасомневаю
Тим не менше я живу на його території та за його рахунок
Якщо Ви живете за його рахунок, то чому свої 25 не відкладаєте?
БЦАшка• вчера в 18:32
Ответ дляКидаю курити
єто не сказки для наших, люди всю жизнь платят ипотеку до пенсии, а часто и до смерти...
Вы не видите разницы между ипотекой на 30 лет и платить за аренду? Более того ипотека дешевле аренды в Европе
Голова колгоспу• вчера в 18:32
Ответ дляЗасомневаю
Як це?
Заробив один ,а належить двом?
Я сподіваюсь ви так вже одарили свого чоловіка
Заробив один ,а належить двом?
Так, все що зароблене в шлюбі належить обом порівно, незалежно від того, хто саме заробляє. Чи Ви законів не знаєте?
Голова колгоспу• вчера в 18:33
Ответ дляЗасомневаю
Він сплачує із своїх грошей кредит
В шлюбі все спільне, які свої гроші?
Засомневаю
• вчера в 18:34
Ответ дляГолова колгоспу
Бо то одне то інше треба
Пасхальний тролік• вчера в 18:35
Ответ дляКуколка-мяуколка
У мне будинок за містом із газовим котлом та генератором. І я думаю що вам треба писати по темі, а не читати мені нотації де і як мені ремонт робити
Ви молодець, всі остальні не варті вашої уваги)) головне, щоб в будинок не прилетіло, бо автономніть і ’ молодець’ не допоможуть.
Засомневаю
• вчера в 18:35
Ответ дляГолова колгоспу
В шлюбі все спільне, які свої гроші?
Я не заробляю його зп ,а платить він іпотеку із своєї зп
Брюлик в стразах• вчера в 18:36
Ответ дляЗасомневаю
Як це?
Заробив один ,а належить двом?
Вы вообще что-то читаете, интересуетесь?
Голова колгоспу• вчера в 18:39
Ответ дляЗасомневаю
Це роз`яснення Мінюсту, читайте уважно: Сімейний кодекс України встановлює, що майно, набуте подружжям під час шлюбу, належить обом на праві спільної сумісної власності, навіть якщо один із них не мав власного доходу (стаття 60).
Відповідно до Сімейного кодексу України (далі – Кодекс) вважається, що кожна річ, набута за час шлюбу, крім речей індивідуального користування, є об’єктом права спільної сумісної власності подружжя.
Об’єктом права спільної сумісної власності подружжя може бути будь-яке майно, за винятком виключеного з цивільного обороту. Також об’єктом права спільної сумісної власності є заробітна плата, пенсія, стипендія, інші доходи, одержані одним із подружжя.
Якщо одним із подружжя укладено договір в інтересах сім’ї, то гроші, інше майно, в тому числі гонорар, виграш, які були одержані за цим договором, є об’єктом права спільної сумісної власності подружжя.
Брюлик в стразах• вчера в 18:37
Ответ дляЗасомневаю
приобретенное в браке делится напополам, что ж вы такая тугая
Хачапууури• вчера в 18:38
Ответ дляЗасомневаю
Якщо вже купувати то або смарт 22 кв в новобудові ,або скромний та маленький будиночок,але ж ніяк не хрущі всякі старі
Ви новобудову бачили? Там труб взагалі немає. А в хрущі є. Купити хрущ, який можна здати в оренду і поступово вкладатися в ремонт, або жити та ремонтувати потроху, це дешевше, ніж купити новобудову без унітазу та електрики.
Куколка-мяуколка• вчера в 18:41
Ответ дляПасхальний тролік
Перші три сторінки теми - купа моїх коментарів де я пишу про те що у нас катастрофа із квадратними метрами, більшість людей за життя не можуть назбирати на своє житло. Але ви їх не побачили, а побачили ’ремонт у хрущовці’
Дякую, так, я молодець
Із приводу щоб не прелетіло я не дуже переживаю, усі помруть, сьогодні чи завтра. Ви мене смертю вирішили полякати, бо я ваш ремонт у хрущовці дуркою назвала?
Дякую, так, я молодець
Засомневаю
• вчера в 18:42
Ответ дляБрюлик в стразах
Не завжди
СкиниУскачи!• вчера в 18:43
Ответ дляЗасомневаю
І даром таке не потрібно
У вас как для простого смертного царские замашки 😂😂😂
Кошка Мурка• вчера в 18:45
Ответ дляЗасомневаю
Ні,житло буде належати мені якщо куплю
Ви не одружені?
Засомневаю
• вчера в 18:45
Ответ дляХачапууури
А навіщо труби?
Брюлик в стразах• вчера в 18:45
Ответ дляЗасомневаю
Не завжди
Все, ясно, тролятина
Невозможно быть такой глупой
Хачапууури• вчера в 18:51
Ответ дляЗасомневаю
А навіщо труби?
Щоб водичка напилася в унітаз або в раковину, вона має якось перетікати із загального стояка. По трубам, яких ще немає у новобудовах, бо забудовник не знає, де буде стояти унітаз, а де ванна, вони роблять вивід в квартиру і все, далі самі
Млинці зі смайликом• вчера в 18:52
в обласних місцях - ніяк, десь в районих можна якось, старе без ремонту, потім потроху щось робити
Брюлик в стразах• вчера в 18:53
Ответ дляХачапууури
Она троллит
Кошка Мурка• вчера в 18:54
Ответ дляЗасомневаю
Задайте собі питання на кого б ви оформили свою квартиру?
Блін.
Я питаю:
1. Ви одружені?
2. Коли він взяв іпотеку до одруження чи ні?
3. Оформив на себе? Чи на якихось родичів?
Можете нормально відповісти на ці питання?
Я питаю:
1. Ви одружені?
Кошка Мурка• вчера в 18:56
Ответ дляЗасомневаю
Ні,житло буде належати мені якщо куплю
Якщо ви одружені, то у вас нема своїх грошей. Тільки сімейний бюджет )
Хачапууури• вчера в 19:05
Ответ дляЗасомневаю
Як це?
Заробив один ,а належить двом?
А ви, коли підписували згоду на придбання квартири та на кредит, не цікавились, нащо це робити? Ви погодилися, що велика частина сімейних грошей буде витрачатися щомісячно 20 років. А ще ви погодилися, що якщо не дай Боже, щось з чоловіком трапиться, вам доведеться оплачувати кредит далі. Ви з чоловіком разом за законом - одна фінансова система. А у вас виходить, що відповідальність ви взяли, але нічого від цього не отримуєте.
Засомневаю
• вчера в 19:11
Ответ дляХачапууури
Купити із ремонтом це варіант?
Засомневаю
• вчера в 19:16
Ответ дляКошка Мурка
Блін.
Я питаю:
1. Ви одружені?
Я питаю:
1. Ви одружені?
Це вас не стосується,до чого ж тема зовсім не про мого чоловіка його гроші та житло,а про мене!
заварний look• вчера в 19:23
Ответ дляСкиниУскачи!
Нет, в Славутиче
А там зп 25тысяч это обычная зп? Например ее можно заработать без особых знаний?
Баба_Воля• вчера в 19:29
Ответ дляЧупокабра
А за что мы тогда воюем ?
Мы не воюем, мы освобождаем землю для кого-то другого
Всё больше верится в это