рукиЖимолости• вчера в 20:38

Зміна прізвища за кордоном

Поділіться досвідом хто змінював прізвище , перебуваючи за кордоном ? Чи багато мороки з документами?
Кукарачка• вчера в 20:39
Вопрос: зачем?
Не служанка• вчера в 20:39
Боже мій, нашо вам це? Ви мисливець за проблемами на рівному місці?
КучМала• вчера в 20:40
Цікаво послухати. Бо знайомій сказали треба їхати в Україну щоб поставити відмітку про виїзд на ПМЖ за межі України, зняти з реєстрації, тоді тільки через посольство можуть змінити
Чемна панночка• вчера в 20:40
Лучше этого не делать, если планируете иммиграцию.
автор рукиЖимолости • вчера в 20:41
Ответ дляНе служанка
Мені навпаки зручніше, оскільки тут я часто використовую своє дівоче прізвище і вони на розуміють для чого зберігати прізвище колишнього. Це постійно приносить непорозуміння
автор рукиЖимолости • вчера в 20:41
Ответ дляЧемна панночка
Чому?
Чемна панночка• вчера в 20:42
Ответ длярукиЖимолости
Чому?
Дополнительные мороки доказать что вы это вы, пояснительные письма.
автор рукиЖимолости • вчера в 20:42
Ответ дляЧемна панночка
В мене зараз більше мороки з двома прізвищами
Малая еще та• вчера в 20:43
Как можно часто использовать девичью фамилию, если по документам она у вас не девичья? Зачем?
Цветов Мне срочно• вчера в 20:44
Ответ дляМалая еще та
Шоб никто не догадался
Малая еще та• вчера в 20:44
Ответ длярукиЖимолости
У вас двойная фамилия?
автор рукиЖимолости • вчера в 20:44
Ответ дляМалая еще та
Бо тут всюди потрібно додавати свідоцтво про народження і відповідно в багатьох установах фігурує моє дірочки прізвище. Вони просто не розуміють як воно може кудись зникати, як в Україні. Відповідно зараз в мене різні прізвища в різних документах
Не служанка• вчера в 20:44
Ответ длярукиЖимолости
Потім це все міняти в Україні
Боже мій. Подруга пів року тому народила в Києві, український паспорт дитині досі зробити не можуть, чекають на купу дибільних довідок.
Зате вже в Києві зробили другий американський паспорт за менше як місяць часу. От так дитині народженій в Україні мамою українкою не реально отримати документи в такий час.
Кукарачка• вчера в 20:44
Ответ длярукиЖимолости
Кто не понимает? Миллионы женщин живут после развода, на фамилии бывшего мужа. Или Вы ещё всем и каждому сообщаете, свою девичью и фамилию в браке?
автор рукиЖимолости • вчера в 20:45
Ответ дляМалая еще та
У вас двойная фамилия?
Ні, але в свідоцтві про народження інше прізвище, а воно вважається основним
Малая еще та• вчера в 20:45
Ответ длярукиЖимолости
Где всюди? Заграницей женщины точно также выходя замуж берут фамилию мужа.
автор рукиЖимолости • вчера в 20:45
Ответ дляНе служанка
Потім це все міняти в Україні
Що саме все ви маєте на увазі? Мені лише паспорт потрібно буде змінити
Ms. Скромность• вчера в 20:45
тоже проблема и не знаю у кого спросить. В посольстве сказали поменять внутренний паспорт на ту же фамилию что в иностранных документах; Не знаю. правда ли это;
Кукарачка• вчера в 20:45
Ответ длярукиЖимолости
Это в какой Папуа Новой Гвинее?
Ракета Ариана• вчера в 20:46
Вы по браку? В странах Западной Европы при замужестве не меняют фамилию. Просто к своей добавляется фамилия супруга.
автор рукиЖимолости • вчера в 20:46
Ответ дляМалая еще та
Зберігається дівоче прізвище в по одруженні додається ще одне, при розлученні прізвище чоловіка більше не використовується. Це впринципі більш логічно
автор рукиЖимолости • вчера в 20:47
Ответ дляРакета Ариана
Ні, хочу повернути своє дівоче
автор рукиЖимолости • вчера в 20:47
Ответ дляКукарачка
Это в какой Папуа Новой Гвинее?
У Франції
Ms. Скромность• вчера в 20:47
у вас украинские доки на одну фамилию а иностранные на другую?
Малая еще та• вчера в 20:47
Ответ длярукиЖимолости
Ну просто к свидетельство о рождении прикладываете свитедельсто о браке и все. Зачем вам это Геморой со сменой документов?
автор рукиЖимолости • вчера в 20:48
Ответ дляMs. Скромность
В мене зараз все перемішано
БершкомангоЗар• вчера в 20:48
Вообще никаких морок. Все быстро в ДП делают
автор рукиЖимолости • вчера в 20:49
Ответ дляМалая еще та
Ні, це нічого не змінює , все одно для медичного страхування, банківського рахунку, на роботі і т.д.викорстовуєттся дівоче прізвище
БершкомангоЗар• вчера в 20:50
Ответ дляMs. Скромность
Сначала меняете внутренний, потом на его основе делают загран и все.
Малая еще та• вчера в 20:50
Ответ дляБершкомангоЗар
Не знаю как во Франции, я уже долго и нудно пытаюсь попасть в консульство Украины в Нью Йорке, чтобы паспорт новый загран сделать. Даже записаться не могу.