Юпитерная• 31 января в 18:34
Мойва в духовці. Поділіться рецептом.
Колись робила, але невдало. Вся мойва прилипла до пергаменту і я її ще й пересушила напевно. Ніякого задоволення, лише квартиру три дні провітрювала.
Зараз знову захотілося, давно не їла. Дуже люблю цю рибку. Я б вже насмажила, але не можна за станом здоров´я.
Як її запікати, щоб була смачна? Може потрібно в чомусь замаринувати? Силіконізований пергамент купила, вже не має пристати.
За ким я буду?• 31 января в 18:37
Обожнюю мойву, Але готую виключно на свіжому повітрі влітку. Вдома боюсь зачадіти.
На циголках• 31 января в 18:37
Робила теж один раз, більше не роблю.
Зрозуміла що ця риба точно не для запікання, тільки на сковорідці
Маргарита и Мастер• 31 января в 18:38
На противень положите кольца лука а на них - мойву. Так она не прилипнет точно. Сбрызните маслом если совесть позволяет
На циголках• 31 января в 18:38
Якщо треба тільки запечену, то може спробуйте в фользі запекти і головне не перетримати
язззззь!!!• 31 января в 18:39
Ответ дляРозвідка Маші
Замаринувати в сметані, запекти на пергаменті
Буде каша. Яка сметана?!
язззззь!!!• 31 января в 18:41
Автор, мойву только жарить. В духовке она не вкусная, прилипает. Будь то фольга или пергамент.
Розвідка Маші• 31 января в 18:46
Ответ дляязззззь!!!
Буде каша. Яка сметана?!
Така як в рецепті
Чому каша? Ви пробували , що стверджує? Я пишу лиш те, що готую.
язззззь!!!• 31 января в 18:48
Ответ дляРозвідка Маші
Така як в рецепті
Пробувала в паніровці в духовці, і була каша. А в сметана і подано буде!
Юпитерная
• 31 января в 19:06
Ответ дляЯ не Тролль
Купите в кулинарии готовую и не прилипает и не воняет.
Смаженого не можна.
Глаза_в_3_карата• 31 января в 19:07
Майонез із соллю, зверху ще ложу нарізаний кільцями лук. Силіконовий коврик просто змащую олією.
Розвідка Маші• 31 января в 19:09
Ответ дляязззззь!!!
переможена мойва, вона і на пательні кашою буде
язззззь!!!• 31 января в 19:11
Ответ дляРозвідка Маші
На сковородке всегда норм получалась, в духовке-каша.
Сиамская сороконожка• 31 января в 19:29
Завжди тільки запікаю, посолила, виклала в тефлонову форму і 15 хвилин в духовці. Ніколи ніякої каші не було. Смажену я не люблю, бо дуже жирно виходить.
Санька-4b93• 31 января в 19:31
Мариную в соевый соус+ горчица+черный перец и хмели сунели. Потом в духовку, хоть на фольгу, хоть на пергамент.
Жена аллигатора• 31 января в 19:33
Помила 1 кг мойви (я її не патраю), висипала на противень, налила трошки олії, посолила, руками перемішала, щоб мойва покрилася олією і сіллю, виклала 3 рядочками в один шар, запікла.
Все.
Не пригорає, не пересушена. Обожнюю
Все.
Не пригорає, не пересушена. Обожнюю
Просто Фіфа• 31 января в 20:37
Ответ дляЯ не Тролль
До речі, ніколи не брала. Вона з кишками смажена?
Шкала Радощів• 31 января в 20:40
Дівчата, нащо ж так?
Тепер і мені мойви захотілось. Ніколи не смажу, тільки духовка
Я не Тролль• сегодня в 01:10
Ответ дляПросто Фіфа
Да