Я не Тролль• 01 февраля в 09:26

Temu, безкоштовні подарунки

Замовляла один раз, без подарунків, все ок
Причепилася до мене їх реклама, 6 безкоштовних подарунків. Прикольно, думаю. Вибираю джинси і ще якусь мелочовку. Просять купити ще на 400 грн. Ок, вибираю ще 3 платних товари. Оплачую. Вуаля, в мене в замовленні мої платні товари і один найдешевший подарунок за 20 грн. Зашибісь. Скасувала.
А що це було?
Повелитель бітка• 01 февраля в 09:49
Та разводилово тот тему, ничего там не жмите 🤠😄😁
ВерСаСе• 01 февраля в 10:03
Если вам ничего не надо, не берите, прям проблема проблем.
Бринзолетта• 01 февраля в 10:13
Не знаю, у меня все сработало. 6 подарков какие выбрала прислали. На 1400грн нужно было купить товара.
Нічний дожор• 01 февраля в 10:21
Теж попадался на таке. Вибери подарунки, по тоді вибери на 400, вибрала. Тепер щоб купити треба ще вибрати на 600. Бл,,витратила пару годин життя на цю маркетингову хрінь
Нічний дожор• 01 февраля в 10:23
Ответ дляВерСаСе
Так на тому то й побудовано, наче нічого не треба, а чим більше там сидиш і гортаєш, тим більше треба, треба все