Мстящий за Зайца• 2 часа назад
Вихователька в садочку обізвала сина тупою дитиною
Син у пʼятницю після садочку розповів, що коли займалися у зошитах, вихователька на нього накричала, бо він щось там не зрозумів. Я особливо не придала цьому значення, бо що вона казала, син не розповів. На наступний день, з самого ранку, як тільки прокинувся, каже: вихователька сказала, що я тупий, цитую «що ти за тупа дитина»
Я трохи в шоці. З одної сторони бажання прийти й влаштувати скандал, з іншої розумію, що сину треба вже довчитися тут, бо це старша група. І псувати стосунки в хлам якось не хочеться. Типу може варто говорити коректно. Що б ви зробили?
П.С. В правдивості слів сина впевнена.
Мстящий за Зайца
• 1 час назад
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Тобто ви не вмієте стримувати свої емоції а вимагається цього від вихователя? Вона і сказала те, що у неї тоді було, не керуючись здоровим глуздом.
Ви така ж сама.
Можна просто сказати: мій син сказав....і хочу щоб більше це не повторювалось, бо це не припустимо і непрофесійно. Навіщо скандалити? Можете ще вбити, бо дуже обурює вас
, а що, поважна причина
Ви така ж сама.
, а що, поважна причина
Якби я не вміла, то вже б набрала її по телефону і посварилася.
А так було цікаво дізнатися, як би хто вчинив. Бо я не люблю скандали, але така ситуація зі мною вперше. Вона мене вбила з колії і я до кінця не знаю, як на таке реагувати. Бо людина я не скандальна і завжди намагаюся вирішувати раціонально конфлікти.
Срочнокпсихологу• 1 час назад
Ответ дляЖена сантехника
З дитиною поговоріть в першу чергу. Скажіть, що вихователька некомпетентна людина у свої справі. Що він тупий, а досить розумний хлопчик. Що хай на злих жіночок не звертає уваги
Ну так, хай дитина 1) не поважає виховательку, 2) знає, що мама свідомо його віддає некомпетентним людям.
Жена сантехника• 1 час назад
Ответ дляСрочнокпсихологу
Сказати втховательці, що у вас дуже чуйна дитина і всі вихідні він переживав, що він недостатньо розумний, бо щось там неправильно зробив у зошиті і вона йому щось сказала з цього приводу.
І зробіть паузу. Хай сама скаже, що говорила.
Гарна порада, авторе саме так і треба говорити вихователю
Жена сантехника• 1 час назад
Ответ дляСрочнокпсихологу
А за що поважати саме цього вихователя? Вона некомпетентна, як фахівець. Мама у заклад віддала дитину,а не набирала персонал
Срочнокпсихологу• 1 час назад
Ответ дляЖена сантехника
А за що поважати маму, яка віддає свою дитину на цілий дегь 5р на тиждень некомпетентній людині?
Я про послідовність. Якщо сказала про некомпетентність, то переводь в іншу групу/сад. Інакше як це розуміти?
Жена сантехника• 1 час назад
Ответ дляСрочнокпсихологу
Ні, хай завідуюча вживає заходів. Ще не вистачало дитину туди-сюди дьоргани.
Перше, що треба зробити це сказати дитині, що жіночка,яка себе називає вихователькою , не права і ти в мене самий розумний і кмітливий хлопець. І срати я хотіла чи буде він її поважати та прийде в понеділок і назве її тупою. Так вам зрозуміліше?
Христя в тiстi• 1 час назад
Ответ дляПозаземний розум
Не так страшні непрофесійні виховательки, як мами-вівці, що не здатні захистити свою дитину «бо ну вже ж хай довчиться».
+
Мстящий за Зайца
• 1 час назад
Ответ дляСрочнокпсихологу
Дякую. Насправді моя раціональна сторона так і хоче це зробити. Але з іншої сторони думала, чи не буде це занадто «мʼяко», зважаючи на такі образливі слова з її сторони.
Жена сантехника• 1 час назад
Ответ дляМстящий за Зайца
Не буде
Христя в тiстi• 1 час назад
Ответ дляМстящий за Зайца
Вмію, звісно. Але коли на твою дитину кажуть тупа, то першою думкою є саме поскандалити, бо це дуже обурює. Важко розмовляти коректно з людиною, котра собі таке дозволяє в принципі, а особливо по відношенню до дітей.
Боже, то ви просто істеричка.
Женщинас• 1 час назад
Ответ дляМстящий за Зайца
Залиште образи при собі. Якби я була мама вівця, то взагалі б нікуди не ходила і ні з ким не розмовляла.
Але думаю не сракою, а головою, щоб і поставити на місце виховательку й при цьому не зашкодити дитині. Бо переводити його на півроку в інший садок, де взагалі невідомо, які будуть вихователі, й наражати на зайвий стрес, якого і так достатньо, так собі ідея.
Смотрите, она уже обзывае вашего ребенка. Каким образом можно еще больше испортить отношения? У меня 1рпз был случай в садике, когда ребенок пожаловался на воспитательницу. Я просто подошла и сказала сто больше не хочу слышать от ребенка такого рода рассказы, считаю что конфликт исчерпан. Все, все решилось
Омлетик• 1 час назад
Ответ дляМстящий за Зайца
То вирішуйте раціонально.
Чи від інформації ’хто як вчинив’ зміниться ваша сутність не скандальної людини?
Жах, скільки білопальтових порадниць, які провокують автора. Лише на словах такі всі ідеальні матері. Лише Б написати якусь гидоту, коли людина не знаю, як краще вчинити.
Авторка, я вважаю, треба обов´язково говорити з директором закладу, або заступником. До розмови підготуйтесь. Не поврджуйтесь себе емоційно
Омлетик• 1 час назад
Ответ дляХристя в тiстi
Боже, то ви просто істеричка.
Судячи з коментарів, вона тріль
Срочнокпсихологу• 1 час назад
Ответ дляМстящий за Зайца
Ні, ви покажете, що ви тримаєте ситуацію під контролем і ваша дитина вам довіряє, тому мовчати на образи не буде. Ну тіпа ’я слідкую за тобою’. Адже ви дійсно не знаєте, що було насправді. В такому віці вихователька могла навіть незадоволено цокнути язиком, а дитина це почула як ’тупий’. Тобто по факту звинуватити нема в чому
Невгамовна• 1 час назад
Ответ дляМстящий за Зайца
Тут действуйте в двух направлениях, но очень спокойно, даже хладнокровно. Для этого представьте что вы защищаете не своего ребенка, тогда эмоции и инстинкты уйдут и включатся мозги .
Первое вы идете к воспитателю, ссылаетесь на статьи закона или норм, которые он нарушил, четко и коротко
Второе вы идете к заведующей и пишете заяву по нарушению воспитателем этих норм и письменно просите принять меры. Берете входящий номер письма, ждёте официально ответ. На словах говорите , что если хоть что-то как-то скажется на ребенке, то копия этого письма пойдет в районо и тд
И ничего не бойтесь. Вот как раз таких мам без тормозов боятся. Я проходила. Все отлично было в итоге, и друзьями с учителями остались, очень выручили в сложный момент, и результаты у дочки отличные.
Тут ещё такой закон природы действует, учителя в основном женщины и матери, поэтому та мама, которая справедливо защищает ребенка, не утирает розовые сопли и не бежит по первому писку, а научит сперва ребенка как действовать, а если вмешается то уже реально в нужный момент, то такие мамы вызывают только уважение у самих учителей
Прокачую сідниці• 1 час назад
Ответ дляМстящий за Зайца
Я і так це в першу чергу сказала. Але цього для вирішення ситуації замало
Категорично не можна такого дітям казати. Ви, виходить, від того вихователя нічим не відрізняєтесь. Взагалі, ви не знаєте, що і як там було сказано насправді.
Ответ дляПрокачую сідниці
Спочатку хай по спілкується з вихотелем по телефону і запише розмову. Щоб не вийшло так, що вона пішла до директора, а там з´ясується, що все не так було
Прокачую сідниці• 1 час назад
Ответ дляЖена сантехника
А це факт, що він розумний?
Про компетентність дітям теж не кажуть, вони це концептуально ще не розуміють.
Невгамовна• 1 час назад
Ответ дляПрокачую сідниці
Согласна на сто процентов
Автор, обсуждать за спиной учителей, ругать их и школу или систему это просто дизориентировать ребенка. Ребенок в принципе по базе должен уважительно относиться к учителям, иначе ему невыносимо будет находиться под их руководством и учиться. Говорить что да, все живые люди, люди в принципе не идеальны и не отвечают нашим запросам, и порой занимаются не своим делом. Но уважение к учителям обязательно, это нужно самому ребенку для его внутреннего комфорта
Невгамовна• 1 час назад
Ответ дляНаодинцi
Конечно воспитатель скажет что не так было. Верить детям у нас не принято, к сожалению
Жена сантехника• 1 час назад
Ответ дляПрокачую сідниці
А це факт, що він розумний?
Синок, я схожу до вихователя, поговорити і дізнаюся ти в мене тупий чи не тупий. А як ти тупий, то дозволю вихователю тобі це нагадувати, щоб доросла жіночка на фоні тебе самостверджувалася. А як ти розумний в мене, то просто куплю їй заспокійливе
Христя в тiстi• 1 час назад
Ответ дляОмлетик
Судячи з коментарів, вона тріль
Думаю це типова мамаша, яка сама принижує свою дитину, тому вона не вміє відстояти її кордони.
Я в дамках• 1 час назад
Ответ дляМстящий за Зайца
Бедный воспитатель, долго терпел вырвалось)) автор наверное он ее довел, ничего страшного она не сказала , вы бы с ребенком занялись что бы он не тупил
Я в дамках• 1 час назад
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Читайте внимательно, ребёнок утром только конкретно сказал что произошло.
Дети преувеличивать могут тоже
Прокачую сідниці• 1 час назад
Ответ дляЖена сантехника
Ви не знаєте, що там було насправді. Ви не знаєте, як діти поводяться без батьків та в інших середовищах. Раджу батькам не виключати, що дитина цілком може поводитись дуже «тупо».
Розумна Губка• 1 час назад
Инициировать беседу с воспитателем,тактично озвучить, что унижение ребёнка, его способностей и т.п. это не норма и попросить, чтоб это не повторялось,иначе пойдёте далее к заведующей или напишите жалобу.
Я имела такой разговор в младшей группе, воспитатель вела дочь до выпуска, отношения не испортились, больше конфликтов, недопониманий, некорректного отношения к дочери не было
Я в дамках• 1 час назад
Ответ дляМстящий за Зайца
Вот подойдите и спросите в чем мой ребенок тупит, что нам нужно подтянуть с ним по тетрадям
Жена сантехника• 1 час назад
Ответ дляПрокачую сідниці
Вчителька чи вихователь?
Я своїй дитині вірю в першу чергу.