Любительница• 01 февраля в 13:46
Філе мінтая, як ви готуєте? Порадьте рецепти
Підкажіть я окрім в кліпі посмажити нічого іншого з нього не робила
Криниця щастя• 01 февраля в 13:47
а з нього нічого більше і не зробиш
це не риба, а тільки назва
Крим мій• 01 февраля в 13:51
1.В яйце и кукурузной сечке)
)2.пожарить и запечь с поджаркой из моркови лука и помидор
3.Запечь с оливками лимоном и помидорами
Любительница
• 01 февраля в 13:52
Ответ дляКриниця щастя
а з нього нічого більше і не зробиш
це не риба, а тільки назва
Яка краще?
Криниця щастя• 01 февраля в 13:55
Ответ дляЛюбительница
Яка краще?
дорадо, сібас, райдужна форель
Любительница
• 01 февраля в 13:56
Ответ дляКриниця щастя
дорадо, сібас, райдужна форель
Ну то да , то й дорожче.
Криниця щастя• 01 февраля в 13:57
Ответ дляЛюбительница
Ну то да , то й дорожче.
ну так хоч риба
Харчовий тріль• 01 февраля в 13:58
Ответ дляЛюбительница
Ну то да , то й дорожче.
Так хоть сытость будет. А минтай, чтобы был съедобным, требует кучу затрат времени. И всё равно, потом голод.
Пацаааааааан• 01 февраля в 14:01
Котяча радість той минтай.
Не хочете дорого - запечіть скумбрію.
Гореотума• 01 февраля в 14:02
Ответ дляКриниця щастя
а з нього нічого більше і не зробиш
це не риба, а тільки назва
Та чому, це смачна і дуже корисна дієтична риба. І не має такого запаху і луски, як родич-хек
Я роблю котлетки, рибу з овочами і томатом, запікаю з шпинатом і сметаною, а ще смачно запікала в лаваші в маринаді.
Гореотума• 01 февраля в 14:03
Ответ дляХарчовий тріль
А чому неситна, якщо це чистий білок?
Крим мій• 01 февраля в 14:17
Ответ дляЛюбительница
Яка краще?
Нормальный минтай,аргентинский)),а лучше возьмите мерлузу-тот же минтай ,но более плотненький))
Кундалина• 01 февраля в 14:31
Я мою,солю,перчу, заливаю томатом и в духовку минут на 30-35(морковь на крупной тёрке,лук мелко и тушить минут 10 с душистым перцем и лавровым листом).Рыбу не жарить перед этим,а то разлезется и выкладывать спинками вниз
Комиссия50%• 01 февраля в 14:44
Я больше люблю хек, стоит также. Вот только делала сначала в томате с овощами, вторую половину килограмма - по-польски (на пару и соус из яйца и сливочного масла). Еще делаю котлеты, очень вкусно. Добавляю немного сала, лук, хлеб, яйцо, приправы.
Гірчинка• 01 февраля в 15:33
Ответ дляПацаааааааан
Котяча радість той минтай.
Не хочете дорого - запечіть скумбрію.
Та фу, скумбрія жирна і смердюча, її тільки солоною або копченою можна їсти, це все одно що оселедця запікати, мінтай хоч їстівний.
Омлетик• 01 февраля в 16:02
Ответ дляЛюбительница
Ну то да , то й дорожче.
Не звертайте увагу, це діло смаку.
Я, наприклад, червону рибу можу їсти тільки солону, в от мойву,скумбрію і той же мінтай, хєк люблю .
Омлетик• 01 февраля в 16:06
Мінтай люблю ,як мама колись готуапла-обсмажити в борошні шматочками, а потім х зажаркою з цибулі і моркви і томатом про тушкувати. Також запікала його в духовці, якщо хочеться більш дієтичного. Можна в фользі, тоді буде більш соковитий. Попередньо намастити приправами , олією замазати трошки.
Полонянка SexShop-а!• вчера в 00:11
Спробувала раз в ресторані, на гарнір були грильовані цукіні та перець.Тепер так роблю або ж просто в клярі.
Минтай, запечений із соусом песто та пікантним табаско — це швидка (15-20 хв) та легка страва ресторанного рівня. Рибу (філе) маринують у песто з додаванням кількох крапель табаско, лимонного соку, солі та запікають у пергаменті або фользі при \(170\text{--}200^{\circ }\text{C}\) до готовності, що робить її ніжною та соковитою.