Майор Медуза• 2 часа назад

Вы заметили что нынешнее молодое поколение не стремится к браку и детям? Почему?

Федорино Горе• 1 час назад
Ответ дляЗавжди недо...
Ну вообще то пишу из Киева выезжаю из него пару раз в год на 2 недели в отпуск, так что все реалии вижу своими глазами. И если этим мамашкам пофиг что они ночуют со своими младенцами в метро или в бомбоубежищах, сидят без света, воды, отопления и т..д, то мне в тысячу раз больше пофиг. Только вои на...я жаловаться, сами же решили рожать в войну. А то на весь инет разлетелось видео, как двухлетние близнецы одной такой отбитой стонут что им тяжело без лифта подниматься, так вот такие пусть пишут жалобы в свои жалобные книги, это их осознанный выбор и не надо скулить об этом на весь мир и таких примеров немало.
Стоп. Хто скаржиться? Це ви тут свою агресію виливаєте на незнайомих вам людей. А як вас тоді назвати, ви ж живете у війні. Хто ви за вашою ж класифікацією? Хоча стиль написання дуже яскраво характеризує ваш рівень недалекої особи
Все возможно• 1 час назад
Ответ дляСоня-сонятко
Моей старшей 15. Она мне просто недавно сказала (болтали о всяком), мол, какие дети, тут попробуй самой крепко на ноги встать и саму себя прокормить, купить жилье и тд, а дети - это огромные траты и ответственность, а мне бы научиться за саму себя ответственность нести. И считает, что нормальных, серьезных мальчиков - днём с огнем. Говорит, что впору ориентацию менять.
И знаете, я ее рассуждения прекрасно понимаю.
Как и, имея двух детей, понимаю чайлдфри
Какая у вас умная девочка в 15-то лет! Сколько себе сэкономила времени и нервов. Получите медальку мама, ваша заслуга!
Мастер Пис• 1 час назад
Ответ дляЦикавенная
Саме через це вони й не хотять, я про дівчат а хлопці так само.
Навіщо всі ці витрати і нерви, якщо можна спокійно жити і без всього цього
Кожен по різному сприймає
фрау Гітта• 1 час назад
Мне 50, никогда к такому не стремилась
Банка з медом• 1 час назад
Ответ дляБлиск думки
Они не хотят семью даже потом
Не хотят семью из своего горького опыта своего детства.
Я например не думала, что дети это так тяжело у моих родителей были бабушки на подхвате.
А мои дети знают, что дети это тяжело .
Цикавенная• 1 час назад
Ответ дляМастер Пис
Школа тих, для кого чоловік і діти — про обслуговування.
Але люди різні, всім по рідному комфортно. Комусь подається своє життя і без цього, але не думаю, що такі люди щось хотять довести іншим і самоствердитися цим
Звісно шкода
Жінка могла б подорожувати, займатися хоббі, спортом і тд
А так купа жінок це просто обслуговуючий персонал, який готує, пере, прибирає, і ніхто навіть не дякує їй за це,
Банка з медом• 1 час назад
Ответ дляСама купляю квіти
Ті, в кого був приклад нормальних відносин між баттками, ті хочуть сім´ю.
+100
Лялькодзьоб• 1 час назад
Ответ дляМішечок щастя
З одного боку це добре, бо це свобода. З іншого - скоро населення світу буде складатись виключно з мусульман, бо тільки вони стабільно і багато народжують. Але, якщо врахувати їх ’саму мирну в світі релігію’, то хто зна, до чого це може привести.
Та в нас віруючі теж багато народжують. А з початком війни багато знайомих третю дитину народили. А одна знайома то за роки війни ще двох народила, щоб вже було три. Жінки спасають чоловіків як можуть.
ТАЗератти• 1 час назад
Мне 21 и это правда. Нафиг оно? Никто не может понять. Брак и дети пережиток прошлого
Цикавенная• 1 час назад
Ответ дляМастер Пис
Кожен по різному сприймає
Це не сприйняття, це реальність більшості жінок
Цикавенная• 1 час назад
Ответ дляСама купляю квіти
Ні :)
Мастер Пис• 1 час назад
Ответ дляЦикавенная
Звісно шкода
Кожен обирає сам як жити. Знаю дуже багато людей, яким діти і чоловік не заважають подорожувати чи займатись хоббі
Банка з медом• 1 час назад
Ответ дляЗавжди недо...
Рожают сейчас в Украине безмозглые, зачем на них равняться, таких не жалко ни их самих, ни их детей, это полностью ответственность тех мамаш, которые осознанно подвергают детей опасности.
Это у вас уже от старости ( я тоже как вы думаю :(), люди надеятся на лучшее и не понимают что такое дети !
Цикавенная• 1 час назад
Ответ дляМастер Пис
Так то меншість
Мастер Пис• 1 час назад
Ответ дляЦикавенная
Статистику проводили? При союзі так було, зараз купа молодих само розвинутих мам та жінок
Мастер Пис• 1 час назад
Ответ дляЦикавенная
Ні :)
В більшості так
Лялькодзьоб• 1 час назад
Ответ дляСама купляю квіти
Погоджуюсь. Якщо в мене батько був тиран, абьюзер, погано ставився до мами, до мене, постійно нас ображав, я не знаю що то таке батьківська любов. То я можу будувати нормальні стосунки з чоловіком? В мене є програма, що шлюб то погано, відносини, любов то біль.
Банка з медом• 1 час назад
Ответ дляНекомильфо
Так, з дітьми часто життя має обмеження. Ось вам приклад, який відбувається прямо зараз в моєму житті. Я 13 років працюю на міжнародну компанію, коли почалася війна у нас зачинився офіс, але мені дали можливість працювати дистанційно. Нещодавно у нас відбулося злиття з більшою компанією і посилилася політика конфіденційності (наші клієнти дуже поважні люди і ми маємо їх особисті дані), і віддалених працівників всіх або скорочують або пропонують релокацію в країни де є офіси. Мені запропонували переїзд до Сербії, класні умови, вищу зарплатню, допомогу з ВНЖ і т.д. Але у мене донька в 10 класі, у неї тут друзі, коханий, на носі випускний клас, вступ. Для неї переїзд закордон категорично не варіант, а для мене переїзд без доньки не варіант. Ось так я втрачаю свою роботу, посаду, можливий класний кар´єрний ріст бо я обираю інтереси дитини. Була б я без дитини - була б вільна птаха і все що мені було б потрібно для переїзду - гарна валіза.
Вы просто гоните, а что за компания и кем вы работаете ?
Угги_в_горошек• 1 час назад
Потому что постепенно в мир иной ушли и уходят поколения совка, у которых в обиходе были фразы про старых дев, тикающие часики и венец безбрачия.
Мастер Пис• 1 час назад
Ответ дляЦикавенная
Так то меншість
Зараз ні
100pudov• 1 час назад
Ответ дляФедорино Горе
Ну, мені 50, але я в раніші часи не одружувалася свідомо, хоча дітей мати хотіла не через думку інших, просто мені хотілося, після народження першої дитини, я ще в пологовому сказала, що я можу очу ще одну. Не треба думати, що прямо все і всім кимось нав´язано. Мене особисто ніколи не турбував Стус не заміжньої та ще й з дітьми, це був мій особистий вибір
Бо це нормально. Ми всі - це наше ДНК, а воно хоче жити довго і експансивно. Тому продовження роду - це найголовніше і базове його бажання. Хотіти дітей - норма. не хотіти - ні.
З горіха зерня• 1 час назад
Бо нарешті зрозуміли, що це на щастя не обовʼязкова програма
Ну і плюс зʼявилося реально більше можливостей для щасливого життя поодинці, не обовʼязково паруватися, щоб вижити
100pudov• 1 час назад
Ответ дляБанка з медом
А мои дети знают, что дети это тяжело .
А мій знає, що діти - це найцінніше в житті і найголовніше в родині. Дарма ви так своїх залякали.
З горіха зерня• 1 час назад
Ответ дляЛялькодзьоб
Приєднуюся, після життя з аналогічним батьком, по моїй програмі - самотнє життя це з дитинства омріяні спокій, тиша і безпека
ЗновЗдоров• 1 час назад
Совковые критерии уходят, стремимся к европейским сначала карьера и деньги, потом семья. А не зайка с лужайкой
Завжди недо...• 1 час назад
Ответ дляБанка з медом
я себя старой не считаю, просто надо думать перед тем как размножаться в войну, и главное не жаловаться на весь мир, это личное решение каждого и не надо потом просто скулить
Сметчица• 1 час назад
А молоде покоління - це скільки? Якщо двадцятирічні, то не дивно, зараз вік вступу до шлюбу і народження первістка змістився. І це цілком ок.
Завжди недо...• 1 час назад
Ответ дляФедорино Горе
Полно постов и видео, как эти бедные мамашки ночуют в метро, таскают своих чад по ступенькам, мерзнут в квартирах, еду им не на чем готовить и т.д. Еще раз повторяю, это их осознанный выбор и не надо потом скулить об этих трудностях везде и всюду. Реально жалко только тех детей, которых зачали ДО войны, на всех остальных нас...ть.
Мішечок щастя• 1 час назад
Ответ дляЛялькодзьоб
Все одно ж не стільки, скільки мусульмани.
ДелиВерка• 1 час назад
Насколько молодое? Я в 16-18 тоже не хотела. О браке ближе к 21 начала думать. Сейчас мне 30. Подруги тоже ближе к 25. Но многие еще не замужем и без детей