Грушки-яблочки• вчера в 21:06

Выть хочется… опять обстрел

Сил нету.. каждый раз надеюсь, что это последний и больше не будет 😭
Живчик-счастливчик• вчера в 22:47
Ответ дляХропочка з гривкою
Це якщо вдома сидіти.
Але люди комунікують щодня між собою
Это точно. Я недавно на полном серьёзе НЕ была уверена, что вернусь с работы. Звонила маме, просила мониторить ситуацию и забрать ребенка из сада, вдруг что
Живчик-счастливчик• вчера в 22:46
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Це після бунту військових в Черкасах, збіг? Результати двушечек на мацкву.....
https://youtu.be/eJ50iwHtdT0
Та не. Начались атаки на ТЕЦ это ещё до этой всей истории.
Замулена ріка• вчера в 22:46
Так ніби ж ще нічого не ясно. Дронів не так багато, по літаках теж ще нічого не відомо. Не накручуйте себе
Так точно!• вчера в 23:01
Ответ дляВакцениро Вона
І мені страшно, скоріше всього наша черга (Захід)
Рекомендую до нас у Сумську область. Нам уже нічого не страшно
волосатое стекло• вчера в 23:04
Ответ дляМрію про космос
Так. В Черкасах вже як пишуть в групі що не фіксується, значить є і це ще страшніше. Реально низько літають
Так и есть ((((
Так точно!• вчера в 23:04
Ответ дляХропочка з гривкою
Це якщо вдома сидіти.
Але люди комунікують щодня між собою
Деякі людини це все бачать і чують не з новин
волосатое стекло• вчера в 23:06
Ответ дляМафиозная
Пфф
Ракети пролетять....знесуть півбудинку, 33 жертви за раз і живіть далі...
Міряння війною, як же це мерзенно...
Остроумно
Засомневаю• вчера в 23:12
Ответ дляТундиринда
Генсек НАТО завтра в Киеве,навряд
Хоть бери в заручник , щоб з тиждень по гостював 🙏
Файна дівка• вчера в 23:24
Ответ дляКавуся
Потужный писал что опять Киев и область в ночь со 2 на 3 февраля (((
о,то вже вірить розвідкам? краще б так реагував в 21 році.
Файна дівка• 2 часа назад
Ответ дляКондуктор автобуса
З чого ви взяли що буде обстріл? Завтра делегації в київ приїздять, тобтоце вони або вде в києві, або саме їдуть від кордону, тобтоїх нервувать росіяни не будуть.
можливо-,налякати хочуть??
Ума Палата• 2 часа назад
Не вижу угроз обстрела
Проверила каналы, которым доверяю
Мафиозная• 1 час назад
Ответ дляволосатое стекло
В Чернигове тревога 24/7, щахеды летают низко . Вот это намного страшнее . Ракеты пролетят ночью и живите дальше
Примітивно