Работать надо• 02 февраля в 21:38
Про моду, стиль та жіночність
Спіймала себе на думці, що мені знову потрібні підбори. Раніше, років 12-15 тому в мене 3/4 взуття було на підборах, навіть одна з зимових пар взуття обовʼязково була на підборах. Взагалі було багато взуття. А потім другий декрет, потім ковід, війна і все, я перейшла на джинси, спортивки та кроси. На початку грудня запросили на подію в ресторан і я усвідомила, що як у вересні взула нові мега-зручні кроси, так іншого більше не взувала. Та і взагалі в мене немає чого вдягнути на зустріч з партнерами. А на днях мені один за одним трапилися трейлери до Диявол носить Прада-2, передивилась першу частину і тепер мені ще й сукні потрібні, і спідниці.
Все ж таки жіночність та спортивний кежуал це різні речі. А ви що думаєте з цього приводу.
Работать надо
• 02 февраля в 21:45
Минулої весни була у Львові, як раз була вербна неділя. Всі такі нарядні йшли до церкви, ніхто не поспішав. У нас в Дніпрі на Великдень люди в церкву йшли в спортивних костюмах, наче в будній день на прогулянку з собакою 🤦♀️
Любимка-анонимка• 02 февраля в 21:46
Дуже люблю все жіночне. Сукні, спідниці, костюми. Брюки широкі зі стрілками під взуття на підборах з гострим носком ммм, обожнюю такий стиль, тільки ноги болять цілий день на каблах😌
Радостина• 02 февраля в 22:07
Я вже трохи вирісла з можливості носити підбори,коліна, спина й особливо пальці ніг, подолог заборонив зовсім. А плаття під кросівки я не переношу. Тому мені вибір класичного взуття під спідницю обмежений. Я не здаюсь) шукаю зі своїм 41-42) а поки що збираю вантажні речі собі в гардероб.
Работать надо
• 02 февраля в 23:47
Ответ дляРадостина
Вантажні? Це дуже цікаво. А підбори це ж не обовʼязково шпилька 10 см. Я теж вже не дівчинка, навіть за 45. Як не дивно, то коли нещодавно купляла демісезонні черевики, то вищі підбори виявилися зручнішими
Радостина• 02 февраля в 23:49
Ответ дляРаботать надо
Вінтажні)
Работать надо
• 02 февраля в 23:50
Ответ дляРадостина
Вінтажні)
😂 я зрозуміла що вінтажні, але в моїй відповіді автозаміна теж на вАнтажні 🤣🤣🤣 і я не помітила
ЖенаАйтишнеГа• 03 февраля в 00:32
Я люблю женственный стиль, причем и платья в пол и юбки обтягивающие и просто короткие юбки. Каблуки хороши на выход, в будни можно и без них. Попробуйте собрать женственные образы без каблуков.
спальное место• 05 февраля в 23:05
мне в Испании вернулось желание, тут красная помада вызывает вау.
в Украине как -то залезла с ковида в кежуал залезла, хорошо что фигуру не запорола.
Работать надо
• 05 февраля в 23:56
Ответ дляспальное место
До речі про червону помаду, теж розмірковую над придбанням, причому чомусь захотілось саме Шанель. Дивилась на сайті Брокард і їх там доволі багато, треба піти в магаз та подивитися чим вони відрізняються. З червоною помадою, зачіскою та аксесуарами майже кожен образ стає більш нарядним
спальное место• 06 февраля в 00:05
Ответ дляРаботать надо
мне тоже до чертиков захотелось ..Опис L’Oréal Paris Color Riche Satin 300, консультант в сефоре многое предлагал, вот с этой оказалось комфортно
красная помада -праздник и красиво оттенок зубов эта дала
меня это мадмуазель вдохновила 4 минута про красные
Работать надо
• 06 февраля в 10:43
Ответ дляспальное место
Їй пасує )))
Кожній сучасній жінці важливо мати під рукою корисний ресурс, який допомагає з турботою про себе, стиль, красу та емоційний баланс. На сторінках жіночого порталу розміщені статті, що надихають змінювати життя на краще: поради стилістів, психологів, експертів із догляду та розвитку. Окремі рубрики Skoro.Info присвячені материнству, кар’єрі та жіночому здоров’ю. Це онлайн-майданчик, де поєднуються жіночність, сучасність та практичність, а контент допомагає знайти відповіді на питання будь-якої складності.