Пез Году Неделя• 03 февраля в 12:17

Укрпошта

Укрпошта не повідомила мене про лист з суду, який я чекала 3 місяці
Він пролежав на пошті 3 дні як судова повістка і поїхав обратно в суд в інше місто
Що можна зробити тепер? На пошті написала заяву на повернення знов сюди, телефоную на гарячу лінію, вони кажуть можливості повернення немає, не знають що це за заяви на пошті
Файна_зупка• 03 февраля в 12:18
напишіть аргументовану скаргу на укрпошту
автор Пез Году Неделя • 03 февраля в 12:20
Ответ дляФайна_зупка
Та це ж навряд поверне в швидкі строки мені лист…я лишила скаргу на гарячій лінії
ЭкстрасенсиХаЯ• 03 февраля в 14:44
Там вроде смелянскому в фейсбуке пишут