Уси Пуси• Изменено вчера в 13:23
Різні неприємності одна за одною у всієї сімїї
Все життя у мене було якось рівномірно: неприємності чергувалися з приємностямі.
А з грудня валиться одне за одним: здоров´я, робота, навчання, соціальні контакти. У всієї моєї сім´ї Там підтягнемо з останніх сил - з іншого боку ще більше попадало.
Наче чорна полоса якась. І це на фоні війни, тривог , холоду.
Сьогодні зранку прилетіла новина, яка взагалі вибила мене з колії , не бачу нормального виходу. Розумію, що будуть великі проблеми і нічого не можу виправити. Навіть заплакати нема сил. Як робот сиджу і у голові повторюю, що все проходить і це пройде. Але сама собі не вірю.
Підтримайте, будь ласка, дівчата.
Злюка-закусюка• вчера в 13:23
Ну вы же из тех, которые орали , что вся метафизика - это бред бредовый и ничего ’ не работает’. Ну вот, пожинайте ...
Кумася• вчера в 13:25
Ответ дляЗараз все скажу
Кто вы по знаку зодиака?
И с какой ноги встаете по утрам? 😂
Злюка-закусюка• вчера в 13:26
Ответ дляSeehund
Я смотрю, у кого метафизика не бред прямо излучают доброту.
На идиотов доброта закончилась. Теперь только дозированно для адекватных!
СирОжино пирОжино• вчера в 13:30
Таке все абстрактне... Що ж Ви хочете почути якщо не описуєте проблему?
А якщо в загальному, то таки да, все минає.
Зараз на дієті• вчера в 13:31
Ответ дляЗлюка-закусюка
А что, метафизика на верующих не работает?
Непозбувна Бентега• вчера в 13:31
Я вже на межі . Від усього що відбувається сходжу з розуму . Реально сиджу і думаю над словами сестри , щоб йти до ворожки
Зараз все скажу• вчера в 13:39
Судя по гороскопу, ваша «черная полоса» закончится синхронно с переходом Сатурна после середины февраля. Потерпите еще пару недель.
Бджолина королева• вчера в 13:39
Ответ дляАлина-1240
Я вас разочарую-у все так
Та ну, не треба гнівить Бога.
Поки чимось серйозним не захворієш, то розумієш не було в тебе в житті проблем. Бо тепер є тільки одна проблема - хвороба!
Бджолина королева• вчера в 13:41
Автор, вірте, що з приходом весни і тепла відпаде частина страхів, проблем. Новий виток. в мене новий рік приходить по відчуттям з весною. Колись так і святкували наші предки і вони були мудрі
Алина-1240• вчера в 13:41
Ответ дляБджолина королева
Та ну, не треба гнівить Бога.
Вы видели онкодиспансер? А реанимацию? А палиатив? Там 1 человек по вашему? От младенцев до молодых и до стариков? У всех есть проблемы в жизни. И у автора не самые худшие-она не оказалась на улице, не помирает на смертном одре
Уси Пуси
• вчера в 13:41
Ответ дляБджолина королева
Дякую.
Алина-1240• вчера в 13:43
Ответ дляБджолина королева
Та ну, не треба гнівить Бога.
И суды у людей есть, и долги , и больные дети, и утраты близких. Кто то вообще без дома остался
культУра• вчера в 13:45
Ответ дляЗлюка-закусюка
Расскажите
Алина-1240• вчера в 13:47
Ответ дляБджолина королева
Та ну, не треба гнівить Бога.
По теме автора также-да есть энергия, но чтоб на ней это работало, у них должен быть каждодневный контакт с обладателем негативной энергии. Без энергообмена прямого это не работает
культУра• вчера в 13:50
Ответ дляЗараз все скажу
А как вы узнали гороскоп автора? Надо же город рождения, время, дата
Уси Пуси
• вчера в 13:50
Ответ дляАлина-1240
Я правильно зрозуміла, що контактую з людиною з негативною енергетикою? У мене дійсно є кожного дня спілкування з людиною, від якої мені погано і хочеться сховатися.
Алина-1240• вчера в 13:51
Ответ дляУси Пуси
Просто не общайтесь или не включайтесь эмоционально, и увидите)))
культУра• вчера в 13:52
Мені здається, що у всіх є такі періоди, але комусь хочеться чарівною паличкою махнути і щоб все життя ніяких проблем
Уси Пуси
• вчера в 13:53
Ответ дляАлина-1240
Дякую. Не спілкуватися не вийде. Але не включатися емоційно іноді виходить. Саме у таких випадках та людина наче лізе напролом. Це енергії їй хочеться?
Уси Пуси
• вчера в 13:54
Ответ длякультУра
Дякую. Так, було б добре мати таку паличку
культУра• вчера в 13:55
Ответ дляАлина-1240
Ага)) Так это не работает)
Алина-1240• вчера в 13:55
Ответ дляУси Пуси
Не факт. Зачастую эти люди не знают о своей особенности. Может у вас поле слабое быть, и переизбыток энергии будет ощущаться так же, как нехватка или негатив
Алина-1240• вчера в 13:56
Ответ дляУси Пуси
Просто научитесь эмоционально не включаться) слушать фоном можете все, но не вникать и не испытывать ничего