Уси Пуси• Изменено вчера в 13:23
Різні неприємності одна за одною у всієї сімїї
Все життя у мене було якось рівномірно: неприємності чергувалися з приємностямі.
А з грудня валиться одне за одним: здоров´я, робота, навчання, соціальні контакти. У всієї моєї сім´ї Там підтягнемо з останніх сил - з іншого боку ще більше попадало.
Наче чорна полоса якась. І це на фоні війни, тривог , холоду.
Сьогодні зранку прилетіла новина, яка взагалі вибила мене з колії , не бачу нормального виходу. Розумію, що будуть великі проблеми і нічого не можу виправити. Навіть заплакати нема сил. Як робот сиджу і у голові повторюю, що все проходить і це пройде. Але сама собі не вірю.
Підтримайте, будь ласка, дівчата.
Уси Пуси
• вчера в 13:57
Ответ дляБджолина королева
Та ну, не треба гнівить Бога.
Поки чимось серйозним не захворієш, то розумієш не було в тебе в житті проблем. Бо тепер є тільки одна проблема - хвороба!
Дякую. Ви правильно пишете.
Болячок різних вагон. Але вони не заважають життю, поки тільки знижують його якість.
Пліткарка• вчера в 14:37
Мне очень помогает в такие периоды астрология. Попробуйте, возможно и Вам поможет легче перенести чёрную полосу.
Уси Пуси
• вчера в 17:06
Ответ дляПліткарка
Дякую, спробую
Уси Пуси
• вчера в 17:09
Ответ дляЗараз все скажу
Судя по гороскопу, ваша «черная полоса» закончится синхронно с переходом Сатурна после середины февраля. Потерпите еще пару недель.
Дякую велике. З нетерпінням чекатиму