Луковая• 03 февраля в 16:04
Лекарственные препараты производства Индия, доверяете?
Из аптеки пропал препарат приём которого нельзя прерывать.Он был производства Великобритании,есть индийский аналог,переживаю,т.к препарат не простой и побочки тоже.
Шиворот Навыворот• 03 февраля в 16:19
Ми беремо атропін для очей індійський, бо в Україні іншого немає, щоб таке дозування. Вже 2 роки сину крапаємо, все чудово.
Червона ікорка• 03 февраля в 16:56
Ответ дляЛуковая
Ламітор
Якщо ви не епілептик, можете сміливо його брати.
Позаземний розум• 03 февраля в 19:25
А який це з ламотриджинів був на ринку виробництва Великобританіі?
Играю_на_кларнете• 04 февраля в 00:11
Якщо вони так же готують препарати як готують - то не дай Боже..