Сіточка• сегодня в 08:30
Давно мучаюсь безсонням
Не можу заснути сама, очі хочуть спати, а мозок не "вимикається" майже до ранку, так і лежу. Це вже більше 2-х років, приймала антидепресанти, виписані неврологом, то проблема не рішилась.
Недавно була у психотерапевта. Написала препарати на вибір, нижче фото. Пробувати, дивитись що буде діяти. Може ви щось приймали зі списку при безсонні, як діяло, побічні ефекти були?
Чеширская кошечка• сегодня в 10:21
Ответ дляСіточка
На ранок голова не ватна?
В мене ватна навіть на мінімальній дозі(
Чеширская кошечка• сегодня в 10:25
Ответ дляДолькиКабана
Автор, по лекарствам не подскажу, но очень многим с такой проблемой помогает ASMR. На ютубе вводите ’АСМР для сна’. Уже есть много украинских авторов, если вам это важно. Могу рекомендовать ASMR Mental peace, ASMR mania. Важно найти своего автора.
Включайте перед сном, поможет отвлечься и лекарства подействуют. Удачи вам❄️
Напевно у вас ніколи не було хронічного безсоння. Слухаючи шум, книгу чи ще щось, я не буду спати до 4 ранку, потім вирублюсь від виснаження. Це так не працює, має бути абсолютна тиша і темнота
Сіточка
• сегодня в 10:41
Ответ дляArt.em
Звичайний мелатонін пробували? Мене особисто від нього прям вирубає, і коштує він не дорого
Пробувала. Вітамелатонін не бере. Нервонорм найт (мелатонін у спреї) допомагає через раз, там дозу регулюєш натисканням. Мені треба 5-6мг мелатоніну і не хочеться роками його пити.
Укр_жіночка• сегодня в 10:43
Ответ для175см55кг19лет (она)
Від кветіапіну всі сплять добре,так що не переживайте,потрібно кілька днів для адаптації. І денна сонливість з часом пройде. Вам в якій дозі призначили?
25 мг, думаю, чому сьогодні він наче не спрацював, я прокинулася через 4 год, як і без нього... 🤔
Сіточка
• сегодня в 10:45
Ответ дляУкр_жіночка
А скільки часу ви так вже спите? Як ви функціонуєте? Бо, за моїми відчуттями, неможливо нічого нормально робити.
Років 2 так вже так, після стресової ситуації в житті. Я тільки з якимось препаратом засинаю.. Якщо нічого не пириймати, то ніч безсонна і тоді день на роботі - с рака.. Погано мислю, роздратована і сонна
Ответ дляСіточка
Я беру звичайний чистий, чисто регулюю дозу якщо треба заснути ’вже і негайно’. Бережіть себе, бо недостаток сну це страшна штука