короткопамятна• 04 февраля в 19:53
Почему такая несправедливость?
Это график западной,сами здесь сидим временно,но скоро надо возвращаться в Киев.Света здесь нет по 4 часа максимум за 3 недели нашего пребывания.
Ощущение,что большие города живут в аду.
Ласкове телятко• 04 февраля в 19:58
Львов не весь запад, мы точно так же сидим без света, дают по 2 часа 3, максимум 4 раза в сутки.
Трохи злякана• 04 февраля в 19:59
В жизни вообще мало справедливости.Неравномерный график это ещё не самая большая беда.
Повітруля• 04 февраля в 19:59
Я живу біля атомки, електроенергія є, але не завжди є кудою її вам передати
Світло є не завжди, не знаю чого
Госпожа_тамагочи• 04 февраля в 19:59
Ад - это когда в квартире 8-9 градусов, а то и ниже...
Завидую тем у кого есть отопление и горячая вода....
Мелочунь• 04 февраля в 19:59
Який сенс у вашому питанні? Львів винен у тому, що їх бомблять менше? Їм просто самим почати себе бомбити чи що? У Київі знищують розподільчу систему, електроенергія в країні є, просто бомблять підстанції і тому до вас додому ця електроенергія потрпаляти не може.
Трохи злякана• 04 февраля в 20:02
Ответ дляНе пью, не курю
Львів за Зеленського не голосував.
Тепер проголосує
Ответ дляМелочунь
То треба було робити децетралізацію ахметовської богодєльні давним давно. Аби всі б задавали питання, щось би ворушилося і робилося. А чк сидять як щурі в потьмах, і мовчать, то от і получайтє
УжеВотДа• 04 февраля в 20:04
Ответ дляНе пью, не курю
Львів за Зеленського не голосував.
А кого голосовали? За Орбана?
Трохи злякана• 04 февраля в 20:05
Ответ дляTeonaa
Спасибо, у нас уже есть одна децентрализация.Это когда чиновники на местах сами себе назначают зарплаты в сотни тысяч.А толку столько,вроде у них минималка.
Не пью, не курю• 04 февраля в 20:05
Ответ дляУжеВотДа
А кого голосовали? За Орбана?
Ні, за Петра.
ПоЗиТиВнАя• 04 февраля в 20:06
Читайте , вивчайте досконало про нашу енергосистему . Про розподілення електроенергії , про як її можна передати і дякуючи чому . І чому не можна передати до Києва з атомних трьох . І про чому зупинчютьиенергоблоки . І про чому не можуть передати туди-а сюди можуть . В про графіки . І про спроможність обладнання. І в кінці кінців про провода , які зліплені до купи
Ждушечка• 04 февраля в 20:07
Чому така несправедливість? Бачили зарплати в Києві? А в інших містах отримують сльози, а не платню.
УжеВотДа• 04 февраля в 20:08
Ответ дляНе пью, не курю
Ні, за Петра.
5 президент України, лідер фракції ’Європейська Солідарність’, Петро Порошенко підтвердив, що наразі проти нього порушено 130 кримінальних проваджень.
Святий Петро
Трохи злякана• 04 февраля в 20:08
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Добре,що до Львова можуть передати з атомних трьох.А Київ то таке
короткопамятна
• 04 февраля в 20:09
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Ну мы и уехали из-за этого,у нас было 14-15
УжеВотДа• 04 февраля в 20:09
Ответ дляЖдушечка
И обстреливают Киев так нехило
короткопамятна
• 04 февраля в 20:09
Ответ дляСижуревувшоке
Удалено администрацией...
Секс-Бомба• 04 февраля в 20:10
Ответ дляЖдушечка
праильно! Пусть львовяне продают свет киевлянам
Ждушечка• 04 февраля в 20:10
Ответ дляУжеВотДа
И обстреливают Киев так нехило
Але ж зарплати там більші! І значно більші!
Ну не більше Запоріжжя обстрілюють......
Нетутешня• 04 февраля в 20:11
Ответ дляУжеВотДа
А кого голосовали? За Орбана?
А його прізвище було в списках ?
Трохи злякана• 04 февраля в 20:11
Ответ дляДрібка щастя
Пиши листи до Путіна і Зелі і відчепітся від нас нарешті
Нееет,погибать так вместе
Неваляшкина• 04 февраля в 20:11
Ответ дляЖдушечка
Правда? Не больше? Приезжайте посмотрите
ПоЗиТиВнАя• 04 февраля в 20:11
Ответ дляТрохи злякана
Не можуть . Вивчіть питання -потім будете протестувати
Ждушечка• 04 февраля в 20:13
Ответ дляНеваляшкина
Ви до Запоріжжя приїдете? Підете тут на роботу, щоб по справедливому