Ще одна грань цієї багатогранної зеленої гри.Критична ситуація з фінансовим забезпеченням бійців.
Зробіть вибір:
вже голосів:
Саботаж від влади
Співпадіння
Зеленський ненавидить військових.
Йому байдуже, хто військовий українець чи іноземець.
Бо Зеленський чотирьохразовий ухилянт.Днище нижче за найглибшого дна.На 200 000 грн на місяць депутатам,навіть п´ятій колоні ОПЖЗ та таким же Слугам Урода фінансування є,а іноземним добровольцям не має,як по-зепідарські...
Российская экономика в 2026 году столкнется с внешними рисками вхождения в затяжную рецессию из-за жесткой денежно-кредитной политики, падения экономической активности и дефицита ресурсов.. Прогнозы указывают на замедление роста ВВП, при этом некоторые аналитики прогнозируют спад до июля 2026 года. Основными причинами являются высокая ключевая ставка, структурные проблемы и сокращение доходов.
довыебувалася рашка со своим свердержавием
Ответ дляРеверанс
Дякуємо,дуже дякуємо ворожому диверсанту, який навіщось прикидається гундосним рятівником України.Покровителю Міндіча, Цукермана,Штілермана,Галущенко,Чернишова,Юзіка,Трухіна,Татаро-ва, Єрмака,Мосейчук...
Країна мрій негідників і мародерів.
Удалено администрацией...
Ответ дляallaM4321
Хіба в нас є іноземні війська? Схоже на вкид
Іноземні добровольці є повноправними українськими військовослужбовцями, виконують такі ж самі обов’язки та користуються такими ж самими правами, зокрема юридичними гарантіями, грошовим та соціальним забезпеченням, як і інші військовослужбовці Збройних Сил України.В Інтернаціональних легіонах оборони України поруч з українцями проходять службу і громадяни інших держав.
При цьому іноземці можуть укласти контракт про проходження військової служби в Інтернаціональному легіоні.Військовослужбовці Інтернаціональних легіонів оборони України брали участь у більшості ключових битв в ході відбиття російського широкомасштабного вторгнення в Україну.
Дивно,що Ви за 11 років війни цього не знаєте.
Ответ дляfilafina
Удалено администрацией...
В моїй Україні на жаль мета влади полягає саме в тому,щоб залишити українців без фінансування критичних потреб ЗСУ,озброєння,ракет,ППО, енергетики,водопостачання та інших.
Методи - САБОТАЖ як то з виробництвом ракет,дронів,снарядів,мін, патронів та будівництвом бомбосховищ,оборонних споруд,захистом енергетичних об´єктів та всього іншого критично важливого.
Включно з мобілізацією до ЗСУ та розкраданням грошей.
Це одна з причин чому Зеленський накладає санкції на Порошенко,який своїм фондом підтримує ЗСУ і критичні потреби українців.
Ответ дляРеверанс
у меня сделали скважины, подземные школы, в ЗСУ подготовка такая что на нашу пехоту рашня рассказывает шо то суперспец войска, в армии обеспечение нехеровое это первое
Ответ дляfilafina
Второе,що на все в ЗСУ треба відкривати банки і збирати кошти.
Від авто для підрозділів,які регулярно палить нам русня до всього що потрібно.
Ответ дляРеверанс
второе твой порошенко продавал оружие рашне. поэтому до президенства он был миллионером а стал миллиардером, и твой щоколадный закинул донат для фоточек, при чем там на 3 дрона масимум хватит, сколько складов при порохе типо сгорело можешь поспрашивать у людей из ато
Ответ дляfilafina
Донати для фоточек у Порошенка сягнули за шість мільярдів для ЗСУ.
Поки 5-6 потужних менеджерів потужно обкрадають ЗСУ.
Ответ дляfilafina
Удалено администрацией...
Про зрадників.Зеленський зрадник за своєю посадою,але він не є зрадником за своїм світоглядом.Він ніколи не уособлював нічого українського.Він ніколи не обіцяв нічого на користь Україні.Його нутро, його переконання,його звʼязки були чітко орієнтовані на Росію.
Зеленський старанно виконав усе, що проговорював через рот: до 2022-го він просто перестав стріляти, а після 2022-го десь зійдеться посереди-ні. Скоро нам ту середину вкажуть.
Обіцяв саджати?Так саджає тільки Порошенка,це його єдиний справжній ворог. Був проєкт новоросія,був проєкт малоросія,а подружжя Зеленських взялося за проєкт Україна,що не зрозуміло?
Те,що сталося у 2019 му,те,що утнув мудрий нарід - це виключно про рівень розумного розвитку нашого суспільства, яке ’па пріколу’ так хотіло ’завалити Порошенка’, що з улюлюканням проголосувало за моральну потвору - без державницької ідеології,без «червоних ліній»,передусім - без розуму,звісно без досвіду ще й з проросійською біографією.
Ответ дляРеверанс
Є фонд Порошенків,родинний внески туди не приймають.
А є Справа Громад.
Але Ви від того настільки далекі,наскільки це можливо.
Закінчуйте свої недолугі фантазії.
А є Справа Громад.
Закінчуйте свої недолугі фантазії.
знаешь почему Украина не хочет в рээфию, там дроочка на нищий совок, и вся рабсия работает на понты мацквы, эти додики понтуются мацква сити котоый построен как и все в рашке через жопу
Армия, мова, вира - это всё фуфло для лохов, для которые это было показано картинкой, чтоб голосовали. А на деле: ’жму руку, обнимаю’, спижженный трубопровод в совместно плотной и дружеской работой с Медведчуком, полное уничтожение военных складов и запред на разработку ракет, предательство и уничтожение военных в котле, торговля углём и лесом на окупированных территориях, фонд Парашенко (куда люди отправляли деньги-помощь на армию) списан на собственные нужды в целях обогащения, вся эта ничтожная мелкая помощь, которую он везде показывал и фоткал сделана за счёт государства, а не собственных вложений...