Страхованная• 05 февраля в 13:14

Как смириться с тем, что жизнь объективно стала хуже и я на это не могу повлиять

Я сделала все, что могла, остальное вне моего контроля. Но все далеко от желаемого.
Стріляний птах• 05 февраля в 14:53
Ответ дляВсе буде
Может даже меньше,чем пару месяцев. Март может быть теплым.
Там дуже холодно в підʼїзді і уявіть якщо в квартирі мінус 6 , воно нахололо капець
Я думаю аби то квітня там прогрілося хоча б до плюс 10
Я сполчатку переживала за свою квартиру, а тепер мене білка ще хапає за те , що не дай Бог інших затопити і ще там на балки попасти , а це новобудова , ремонти не бабусині
І виходить , що робити нічого не можеш , тільки чекати
Дуже хочу вірити в добре , але не завжди виходить , за ці пару днів я вже нормально стресу отримала
Хоч я розумію , що саме страшне вмерти , але і такий геморой теж неприємно мати як в мене
Стріляний птах• 05 февраля в 14:55
Ответ дляПтица секретарь
Тошно. От реально тошно, дуже влучно ви описали почуття. Я вчора швиденько посмажила курячих котлет, потушила мʼясо, зварила пюреху, запустила прання, почистила собі помелу і розслабила булки. А потім за 20 хв до відключення згадала, що не включила посудомийку. І так стало обидно. Особливо за те, що тепер я її зможу запустити сьогодні лише о 23:30. Вдень буде пару годин світла, але ми на роботі, дитина в школі. Тошно від всього цього
Почитайте ще раз про мій геморой ) може немитий посуд видасться дрібницею
Але награбує всіх , згодна
Тяжкі якісь вібрації
Каркуша Клара• 05 февраля в 14:58
Ответ дляСтріляний птах
Так, це жахливо. Реально жесть.
Все буде• 05 февраля в 15:05
Ответ дляСтріляний птах
Может позже отопление все таки включат хотя бы в марте
Мао_Мяо• 05 февраля в 15:10
Ответ дляВсе буде
А штраф то за что? Такой большой.
За превышение скорости , не видно было кто за рулем просили уточнить , это письмо пришло на старую квартиру и я не знала об этом . Вот только хозяйка бывшая позвонила. Штраф 100 и 900 за то что не уточнила штраф
Все буде• 05 февраля в 15:11
Ответ дляМао_Мяо
Это в Германии?
Стріляний птах• 05 февраля в 15:27
Ответ дляВсе буде
Ні , бо опалення від котла який зламався і поки воно само по собі все не відійде не розморозиться -систему не можна буде запускати
Плюс там стояк замерз , а без води не запустити ( якось так
І от сиджу і думаю , щоб мене не затопили , щоб не йобнулась тепла підлога, щоб не пішла цвіль , не зіпсувались меблі , щоб не затопити сусідів , якось так
Хоч бери і бийся головою об стінку
Мао_Мяо• 05 февраля в 15:27
Ответ дляВсе буде
Это в Германии?
Испания
Спасу мир• 05 февраля в 16:02
Ответ дляТак точно!
Это ваш отец или отчим?
Отец
Фіфачка• 05 февраля в 19:08
Який сенс перейматись тим, на що ніяк не можна повпливати?
Птица секретарь• 06 февраля в 00:00
Ответ дляСтріляний птах
Але награбує всіх , згодна
Тяжкі якісь вібрації
Співчуваю вам. Я про посуд написала до того, що наче раділа, що все встигла і такая я молодчика, а тут згадала що не увімкнула посудомийку і настрій зіпсувався. Тобто витягуєш себе з негативу і все одно від чогось накриває