Можу брикнути• 05 февраля в 15:42

Кто должен оплачивать ОСББ

Кто должен оплачивать ОСББ собственник или арендатор ?Как у вас?
Нічна ненажера• 05 февраля в 15:43
арендатор конечно же
Душка-свекрушка)))• 05 февраля в 15:43
Арендатор. Он же пользуется услугами
Лялькодзьоб• 05 февраля в 15:44
Услуги арендатор. Покупки вскладчину всяких генераторов- владелец
Мааарковная• 05 февраля в 15:44
Как договоритесь
АБВГДэшница• 05 февраля в 15:44
орендатор однозначно.
Усатая полосатая• 05 февраля в 15:45
Арендатор все оплачивает.
Капитошечка• 05 февраля в 15:47
Арендатор. Но если всякие генераторы на дом, то собственник. Также установку шлагбаума собственник. А заправка генератора, ключи от шлагбаума, текущие расходы - арендатор
Трейдер кріпти• 05 февраля в 15:50
Ответ дляКапитошечка
погоджуюсь ,у нас саме так і було
Сиамская сороконожка• 05 февраля в 15:51
Осбб це керуюча компанія. Що саме оплачувати
автор Можу брикнути • 05 февраля в 15:52
Ответ дляТрейдер кріпти
погоджуюсь ,у нас саме так і було
Нет ни генераторов ,ничего такого . Просто ежемесячный взнос.
Ответ дляСиамская сороконожка
Ежемесячный взнос
Пишу з калідору• 05 февраля в 15:53
Вы даже мысли свои грамотно озвучить не можете ппц, ну и люди есть
Трейдер кріпти• 05 февраля в 15:53
Ответ дляМожу брикнути
звісно орендатор ,це звичайна плата за прибудинкову ,сміття .
Сиамская сороконожка• 05 февраля в 15:53
Ответ дляМожу брикнути
Ежемесячный взнос
Взнос куди? В членство клубу під соусом осбб?
Капитошечка• 05 февраля в 15:54
Ответ дляМожу брикнути
Ну это как прибудинкова территория. Если туда не включено что-то выходящее за пределы обычных оплат, то арендатор платит. Если же в квитанцию влепили строчку за генератор, то понятно что собственник.
Сиамская сороконожка• 05 февраля в 15:54
Ответ дляТрейдер кріпти
А може бути і фонд осбб на потрчні витрати або буху на турцію
Трейдер кріпти• 05 февраля в 15:55
Ответ дляСиамская сороконожка
якщо на поточні витрати то все одно орендатор )
Сиамская сороконожка• 05 февраля в 15:55
Ответ дляТрейдер кріпти
А витрати можуть і не відбутися, а взноси накопичуються
Трейдер кріпти• 05 февраля в 15:57
Ответ дляСиамская сороконожка
автор написала звичайний щомісячний внесок ,тут без варіантів хто сплачує
АБВГДэшница• 05 февраля в 15:58
Ответ дляМожу брикнути
це прибудинкова територія,вивіз сміття.це орендатор платить.
Сиамская сороконожка• 05 февраля в 15:58
Ответ дляПишу з калідору
То ви не читали чат нашого будинку. Коли прораховували якось ініціатори за осбб, скілтки треба з квартири лише на зарплату голові і буху, а ще електрику і прибиральниці.
Електрику 30 тис, прибиральниці 20-25, буху 25-30, голові 10-15.
Трейдер кріпти• 05 февраля в 15:58
Ответ дляСиамская сороконожка
чого голові так мало ?
Сиамская сороконожка• 05 февраля в 15:59
Ответ дляАБВГДэшница
Який виносить пакетик раз на тиждень. В той час, уоли сусіди виносять двері, дивани, вікна, мішки бетону.
автор Можу брикнути • 05 февраля в 16:00
Ответ дляАБВГДэшница
Вивіз сміття платимо окремо ,прибираємо в під´їзді також.
ЯсноВидящая• 05 февраля в 16:00
Ми ВПО, платимо ми - орендарі. Але ще й платимо взнос ОСББ за власне житло, яке залишилось у зоні бойових дій. Як і всю комуналку, і там, і там.
Сиамская сороконожка• 05 февраля в 16:01
Ответ дляТрейдер кріпти
чого голові так мало ?
Такі розцінки на ринку праці
А їх запевняю, що коли ви наймете голову на 15 тис грн, готуйтеся до того, що він через рік купить нову собі квартиру і звалить. Обдумують сидять...
Трейдер кріпти• 05 февраля в 16:02
Ответ дляМожу брикнути
що входить в цей платіж ? особисто в мене оплата на рухунок осбб це прибудинкова територія і прибирання ,вивіз сміття і охорона(остання окрема строка ) + обслуговування генераторів і дизель
Трейдер кріпти• 05 февраля в 16:03
Ответ дляСиамская сороконожка
Такі розцінки на ринку праці
в нас голова безкоштовно як і правління .все інше через договір з обслуговуючими компаніями і фірмою охорони ,бух теж
автор Можу брикнути • 05 февраля в 16:03
Ответ дляТрейдер кріпти
В тому то і справа ,що взагалі не зрозуміло ,що входить. ,охорони нема ,сміття окремо ,прибирання також. Можливо двірник...Коли батарея потекла -сказали ,що то не до них.
Трейдер кріпти• 05 февраля в 16:05
Ответ дляМожу брикнути
тут власники мають питати в осбб куди ці кошти йдуть ,все ж на зібраннях обговорюють .При підписанні договору з орендарями мали обговорити хто за що платить ,єдине що сплачували ми як власники генератор на ліфти і насоси .