Сама не знаю• вчера в 23:25
Що, невже і моє теля наліво зібралось? Готувати качалку?
Моєму орлові 42, і у нас квартира на першому поверсі.
Звичайна хрущовка.
І він взяв за моду курити у нас під вікнами.
Нещодавно переїхала дівчина якась, років 25.
І от пару разів вони пересікаються, вчора дивлюсь - балакають.
Вона каже що хоче лампу у підʼїзд поставити, таку щоб не вимикалась без світла. Він каже давай і я подивлюсь.
Винесла йому на мороз, показує.
Вчепились вони за одну лампу, а у мого аж коліна затряслись.
Далі він щось жартує, вона сміється, він дивиться.
І тут я чую як він каже: ʼякщо треба піти подивись тут в магазин, то підемо, я хлопець легкий на підйомʼ і посміхається
До чого це було? Хлопець 42-річний )))
Шо думаєте?
Звичайна хрущовка.
Винесла йому на мороз, показує.
До чого це було? Хлопець 42-річний )))
Шо думаєте?
Король дивана• сегодня в 00:29
Ответ дляСадоводница
Так. Навіть на це. І не одна.
Хахаха. В черзі буквально стоять, потрахати поношеного 40+ одруженого хмиря. Кіно менше дивіться.
Король дивана• сегодня в 00:33
Ответ дляКавуся
У неї спортивний інтерес. Чому б і ні?
Тому, що в її віці, вона легко знайде когось без дружини і ’вікових обмежень’. ’Спортсмени’, мілью під´їдені, дада. Розмріялись.
Ку-кусик• сегодня в 00:45
Он-то может и собрался, только кто ж его пустит) девушке лампа нужна, вот и улыбается ему, неулыбчивым лампы покупать не помогают))
Гарнюнька• сегодня в 01:22
Ответ дляКавуся
А вона з хрущовки їм підходить?😂
Так она намного моложе . Уже радость