Г@Л@В@ломка• 1 час назад
Коньяк і цукерки - подарунок (?на таможні)
Везу через польський кордон подарунок для родича на д.н. - коньяк і цукерки в жестяній коробці. Як правильно провозити? Думаю просто вкласти в свою велику валізку з одягом, це нормально буде для таможні, не придовбуться? Це вперше потрібно так їхати...щось хвилююсь, підкажіть може в когось був нещодавно такий досвід. Їду маленьким автобусом.
Не виправдовуюсь• 1 час назад
Почитайте правила, что можно ввозить, а что нельзя. В Польшу не ввозила алкоголь, но вроде бы одну бутылку можно ввезти.
Г@Л@В@ломка
• 1 час назад
Ответ дляАлина-1240
Я б так и сказала-везу на стол на др
То я так і думала казати, як є)
Але мене знайома налякала, що вони там злі всі були як вона їхала,доколупувались до всього...
Алина-1240• 1 час назад
Ответ дляГ@Л@В@ломка
То я так і думала казати, як є)
Не наю, у меня не приколупывались
Г@Л@В@ломка
• 1 час назад
Ответ дляНе виправдовуюсь
Так читала що до 1 л можна. Але як воно там насправді...чи сильно шманають/вив валізи
Г@Л@В@ломка
• 1 час назад
Ответ дляАлина-1240
Не наю, у меня не приколупывались
Це добре! А де була пляшка - у валізі де й всі речі, чи якось окремо?
Алина-1240• 1 час назад
Ответ дляГ@Л@В@ломка
В чемодане, где ж еще, тож не карету для нее вызывала😂
Белочкой зови• 1 час назад
Ответ дляГ@Л@В@ломка
То я так і думала казати, як є)
Есть правила.
Неужели сложно прочитать?
Таможенников слезами не взять.
Алко 40% можно до 1л на человека.
Конфеты можно.
Мясные изделия только из стран ЕС и в ограниченном количестве
Сигареты тоже нельзя много. Вроде 40штук на человека
Неужели сложно прочитать?
Таможенников слезами не взять.
Алко 40% можно до 1л на человека.
Конфеты можно.
Завтра не пью• 1 час назад
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Шмонают, но по 1 литру крепкого алкоголя провезти можно